Başkan Ellibeş’e teşekkür Ziyaretleri

Kent Konseyi Emekliler Meclisinden Başkan Ellibeş’e Ziyaret

Gölcük Kent Konseyi Emekliler Meclisi Başkanı Recep Akel ve yönetimi Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kendilerine Emekli Evini kazandırdığı için Başkan Ellibeş’e teşekkür ziyaretinde bulunan Akel ve Yönetimi, böylesine güzel bir hizmeti emeklilerin hizmetine sunduğu için Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e teşekkürlerini ilettiler. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet EllibeşSosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Emeklilerimizin güzel vakit geçireceği bir yeri sizlere kazandırmanın mutluluğunu bizlerde yaşıyoruz. Güzel bir hizmet oldu. Gölcük Belediyesi olarak her zaman ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

 

Seyyar Pazarcılar Odasından Ziyaret

 

Bu ziyaretin ardından Gölcük Seyyar Pazarcılar odası Başkanı Abdurrezzak Tuncer ve Yönetimi ziyarette bulundu. Gölcük’te kapalı pazar yerlerinin sayılarının artmasını sağladığı için Başkan Ellibeş’e teşekkür ziyaretinde bulunan Tuncer, Başkanımız sayesinde artık çoğu yerde sokak aralarında Pazar kurulmadığını daha modern ortamlarda işlerini daha güzel bir şekilde yaptıklarını dile getirdi. Pazarcı esnafına her zaman desteğini gösteren Başkan Ellibeş’e teşekkürlerini iletti. Başkan Ellibeş yapılan ziyaretten memnun olduğunu belirtirken “Gölcük’ün her bölgesine en iyi hizmetleri kazandırmak amacıyla bugüne kadar özveriyle çalıştık. Mahalle aralarında kurulan birçok pazarımızı kapalı Pazar alanına dönüştürdük. Son olarak Yeni Mahalle’de sokak aralarında kurulan pazarımız için kapalı Pazar alanı yaparak daha modern bir ortama taşıdık. Ayrıca şuanda Değirmendere’de Kapalı Pazar, Katlı Otopark ve Kültür Merkezini içinde barındıran bir kompleksimizin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Yakın zamanda bitirilerek siz pazarcı esnafımızın hizmetine sunulacak” dedi.

 

Ziyarette Gölcük Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Abdurrezzak Tuncer ve Yönetimi tarafından, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e ziyaretin anısına meyve sepeti hediye edildi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99