İzmit esnafına büyük müjde!

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, İzmit esnafına Fethiye Caddesi'nin üzerinin kapatılacağı müjdesini verdi

İş adamı Adnan Uysal ve AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Engin Uçar'ın desteğiyle Kandıra yolu mevkiindeki Çadır Restoran'da geniş katılımlı bir esnaf toplantısı düzenlendi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve teşkilat mensupları da bu organizasyona davetli olarak katıldı.

TEVAZUNUN FAZLASI RİYADANDIR

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, programda yaptığı konuşmada, "2007'nin sonundan 2017'ye kadar bu şehirde genel sekreter olarak çalıştım. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz size gökkubbeyi vaat etmeyeceğiz. Bu kentin toplu taşımasının ne yapılacağını biliyoruz. Örneğin tramvayın nereye gideceğini, uzatılacağını zaten biliyoruz. Bu kentin ileride neye ihtiyacı var biz bunları yıllar önce tasarladık. Tevazunun fazlası riyadandır.

 

KOCAELİSPOR'U SİYASİ MALZEME YAPTIRMAM

Sibel Hanımla el ele verip bu şehrin geleceğini tasarlayacağız. Kocaelispor da bu şehrin markasıdır. Süper lige çıkması için elimizden geleni yapacağız. Borçlar yapılandırıldı. Kocaelispor'un siyasetini kimseye yaptırmayacağız. Bunun en büyük riskini ben aldım. Kocaelispor bu kentin marka değeridir. 2 milyon insan yaşıyor. Herkes 1 lira verse yılda 24 milyon yapar. Biz ortak akılla kamunun kaynağ israf edilmeden bunu başaracağız." ifadelerine yer verdi. 

 

FETHİYE'NİN ÜSTÜ KAPATILACAK

Büyükakın, "Fethiye Caddesi'nin üstünü kapatacağız. Yukardan bakan aşağıyı görecek. Aşağıdaki yağmurdan ıslanmayacak. Fethiye'de inşaat süreci uzun sürmeyecek şekilde çalışacağız. Cazibe alanı olacak bir çalışma olacak. Turan Güneş Caddesi'nin prestij caddesi olması lazım. Oranın da projesini yapacağız." dedi. Program esnafın soru cevabıyla devam etti.


Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99