Aydın Ünlü: “Kararı genel merkez verecek”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, meclis üyeliği için tek listeyle seçime gidileceği yönünde çıkan iddialara dair, “Meclis üyelikleriyle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Genel merkez ortak liste ile ilgili kararı verecektir. Biz genel merkezden gelecek karara göre hareket edeceğiz” dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü sözlerine, “İstanbul Çekmeköy’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimiz Allah’tan rahmet diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun” diyerek başladı.

PROGRAMI AÇIKLADI

Partisinin meclis üyesi aday tanıtım programlarına dair açıklamalarda bulunan Ünlü, “Bu akşam Derince’de meclis üyesi aday tanıtımımız mevcut. Yarın Kandıra, Cuma Çayırova, Cumartesi Gölcük ve Körfez’de, Pazar günü de İzmit’te aday tanıtım toplantısı yapacağız.  532 meclis üyesi aday adayımızın evrakları gözden geçirilecek. Önümüzdeki haftada Perşembe Cuma günü liste çalışmalarımızı tamamlayacağız. 18 Şubat 17.00’da seçim kuruluna meclis üyesi adaylarımızı teslim edeceğiz” dedi.

“İŞİMİZİN ZOR OLDUĞUNU ANLADIK”

“Geçtiğimiz hafta Adana’da 50. Kuruluş yılımız vesilesiyle düzenlenen programa katılım gösterdik” diyen Ünlü, “ Liderimize nice 50 yıllara deme fırsatını yaşadık. Yarım asırlık bir siyasi hareketin Türkiye’nin geleceğine nasıl damga vuracağını liderimizden dinledik. Bundan sonra işimizin daha zor olduğunu anladık.  Biz de liderimizin çağrısını yapıyoruz. 50 yıllık süreçte kırılan partililerimize ülkümüz hepimizi kucaklayacaktır. Gelin milli beka mücadelesine katılın. Türkiyemize sahip çıkalım” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99