Çaylar Özlü’den, muhabbet Başiskeleliler’den

AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi Başiskelelilerle bir araya gelerek istişare ediyor, onların talep ve önerilerini dinliyor

AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, “Çaylar bizden, muhabbet sizden” dedi, davete icabet eden Başiskeleliler ile Seymen Sahili’nde bulunan Lastik-İş Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya ilgi büyük olurken, İlçe Başkanı Mustafa Koral ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan da katılımcılar arasındaydı.

 

ASLA AYRIM YAPMAYACAĞIZ

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleştirilen buluşmada sıcak çaylar eşliğinde, karşılıklı hoş sohbetler edildi. Komşularının istek ve önerilerini dinleyen, onların sorularını cevaplandıran Özlü, ilçeye yapacağı hizmetler hakkında da komşularına bilgi verdi. Ovacık’tan Sepetlipınar’a, Serindere’denServetiye’ye uçtan uca 209 kilometrelik alanda hiçbir mahalleyi ayırmadan hizmet edeceklerini söyleyen Yasin Özlü, “Başiskele’de her bir metrekareyi kucaklayarak hizmetlerimize devam etmek istiyoruz” dedi.

 

EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE

Özlü, “Fiziki dokunuşların yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da çalışacağız. Gönül Belediyeciliği şiarıyla, ilçemizi sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle yöneteceğiz” diye konuştu. “Sosyal medyadan duyurduğumuz davetimize icabet ederek Lastik-İş Sosyal Tesisleri’ne gelen komşularımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” diyen Yasin Özü, “Komşularımız muhabbet dolu sohbetleri ile bize şevk verdiler. Bizim en büyük hazinemiz işte bu samimiyettir.” ifadesini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99