“Mahallelerimizin hem sakini hem de sahibi olacağız”

Başkan Adayı Gönül, Kuruçeşme’de yapmış olduğu esnaf ziyaretlerinde hem tezgah başına geçti hem de mahalleliyi dinledi

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kuruçeşme’de yapmış olduğu ziyaret programında esnaf ve bölge halkı ile buluştu. Renkli anların da gerçekleştiği esnaf turunda kimi zaman tezgah başına geçerek satış yapan Gönül, kimi zaman da yaşlısıyla genciyle uzun uzun sohbetler ederek mahalleliyi dinlerken görüldü. Gönül’ün yapmış olduğu ziyaretlere ise AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı da eşlik etti. Esnaf ve vatandaşlarla buluşan başkan adayı Gönül, “Bütün arkadaşlarım için söylüyorum mahallelerimizin hem sakini hem de sahibi olacağız” dedi.

 

ESNAFIMIZ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
Esnafları dolaşarak hayırlı işler dileyen AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Tahir Büyükakın ile Kuruçeşme’mizin her daim hizmetinde olacağız. Ticari hayatın daha da canlanması ve esnafımızın huzurlu olması için elimizden geleni yapacağız. Özellikle mahalle esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz”dedi.

 

KURUÇEŞMEMİZİN HER DAİM HİZMETİNDE OLACAĞIZ
Kuruçeşme esnafıyla yakından ilgilenen Gönül “Sizler için hiç durmadan çok çalışacağız. Mahallelerimize eşit ve adaletli bir şekilde yaklaşacağız. Bütün arkadaşlarım için söylüyorum mahallelerimizin hem sakini hem de sahibi olacağız” ifadelerini kullandı. Bölgede yapmış olduğu esnaf ziyaretinin ardından Gönül, Kocatepe Mahallesi’nde ikamet eden Nagihan Hamzaoğlu’nun evinde gerçekleşen kadınlar buluşmasına katıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99