Serdar Kaman:” Kazanmaya olan inancım arttı”

İYİ Parti ve aynı zamanda Millet ittifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman il binasında basın açıklamasında bulundu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kaman, Bugün çarşıyı gezdiğimde yüzümde gülümseme oluştuğunu belirterek;” Kazanmaya olan inancım arttı”dedi

 İYİ Parti ve aynı zamanda Millet ittifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman il binasında basın açıklamasında bulundu. Serdar Kaman’ın basın açıklamasına İl SKM yöneticileri, İlçe SKM yöneticileri, İYİ Parti gençlik kolları ve partililer katıldı.

 

İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZ İLE İLGİLİ BİR SORUN OLUŞMAYACAKTIR

Millet ittifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman, “1 Şubat ile seçim çalışmasına başladık, dünya kamuoyuna bir mesaj bizde vira bismillah dediğimiz yer ulu önerimizin ve şehitlerimizin önünde verdik bu da bizim siyasi görüşümüzü gösterdik. Tabii iktidar 13-0’ın verdiği rahatlıkla bazı çalışmalara başladı. Bizde bu basın toplantısı yapmaya karar verdik. Büyükşehir Belediyesi’nde 10 bin kişi çalışıyor. Bazı haberlerde bu işçi arkadaşlarımızın görevine son verileceği söyleniliyor ama biz hiç bir işçi arkadaşlarımıza bir şey yapmayacağız ve bu arkadaşların görevlerine devam edecektir”dedi.

 

8 MART’TA PROJELERİMİZİ AÇIKLAYACAĞIZ

8 Mart’ta projelerini açıklayacaklarına değinen Kaman “Tabii siz başa gelince ne yapacaksınız diyenler oldu. İlimtepe mahallesinde hiçbir kanalizasyon çalışması yok ve oraya bir hastane yapılması ile ilgili bir çalışmamız olacaktır. Bu sadece İlimtepe’ye özel ve şimdi de Darıca ve İzmit yürüyüş yolunda bazı sorunlar var biz onları 8 Mart günü bir kitapçık şeklinde yapacağız. Tabii o projelerden bahsederken Karaosmanoğlu’nun hayali kitapçığı gibi bir şey olmayacak, onlar şimdiye kadar hayal ettikleri şeyleri söylediler ve şimdi de belediyeyi hayal edecekler artık" dedi.

 

 KAZANMAYA OLAN İNANCIM ARTTI

Saha çalışması ile ilgili konuşan Kaman, “Biz insan odaklı bir çalışma ile çalışacağız. Sahada halkımızın büyük bir oranda bizi destekleyeceklerini söylüyorlar. Bugün çarşıyı gezdiğimde yüzümde gülümseme oluştu ve kazanmaya olan inancım daha da arttı” dedi.

 

İLK OLARAK ŞÜKÜR NAMAZI KILACAĞIM

Basının sorularını yanıtlayan Kaman, Başkan seçilirseniz ilk olarak ne yapacaksınız? Sorusuna Kaman, İlk olarak şükür namazı kılacağım” dedi. Kocaeli halkı sizi niye seçecek sorusuna Kaman,  "Benim arkamda bir tüfe yok, benim bir beyaz sayfam var. Halk beni o yüzden seçecek” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99