Başkan Karaosmanoğlu:“İlk müjdeyi İzmit’ten vereceğiz”

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül ile birlikte İzmit İlçe Başkanı Av. Ali Güney’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karaosmanoğlu ziyarette, “AK Parti bu bayrağı hiçbir ilçede yere inmeyecek. İzmit’te en güzel oyu bu dönemde alacağız; İlk müjdeyi İzmit’ten vereceğiz” dedi.

 

KOCAELİ’YE ÇOK ŞEYLER KATMIŞTIR

Karaosmanoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Geçmiş dönemde görev yapan büyüklerimizi ziyaret ettik. İbrahim Başkanımız üç dönemde Kocaeli’ye çok şeyler katmıştır. Bu şehri çok üst sıralara taşıdı. Şehrimizin ağabeyi olarak yaşattığınız gururlar için İbrahim Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

DÜNYANIN EN BÜYÜK EĞİTİM KURUMUDUR

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Güney’in ardından söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, “Zaman hızlı bir şekilde akıyor. AK Parti dünyanın en büyük eğitim kurumudur. Her yaştan insana sorumluluk veren, öğreten bir partidir. İnsanımızı ülke yönetimine hazırlayan bir mektep AK Parti’dir. Bu mektepte çok güzel arkadaşlar tanıdım. Çok değerli arkadaşlarla karşılaştım. Önemli bir bölümü farklı yerlerde görevli. Bizim teşkilatlarımız dünyanın model aldığı bir teşkilattır” ifadelerini sarf etti.

 

EN GÜZEL OYU ALACAĞIZ
İzmit’te seçimi kazanacaklarını söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “17 yıldır iktidardayız. AK Parti bayrağı hiçbir ilçede yere inmeyecektir. İzmit’te en güzel oyu bu dönemde alacağız; ilk müjdeyi de İzmit’ten vereceğiz. Dikkat ettiyseniz Cumhurbaşkanımız Sibel Hanım’a, ‘başkan adayımız değil, başkanımız’ diye hitap etti. Hep birlikte çalışacağız. Ben aday değilim diye yan gelip yatmayacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99