MHP’ li Yaşar Arslan’dan örnek davranış

Aylar öncesinden İzmit Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Yaşar Arslan Cumhur İttifakı gereği, Cumhurbaşkanı tarafından Kocaeli'de MHP ye belediye başkanlığı verilmemesine rağmen Devlet Bahçeli'ye sadakatini göstererek, liderimizin aldığı karara saygı duyuyorum diyerek sosyal medya hesabından anlamlı bir yazı paylaştı.

İşte o paylaşım ;

 

ERDEMLİ OLMAK İÇİN İLERİDE OLMAYA GEREK YOK

31 Mart 2019 seçimleri için teşkilatımızın rızası ile İzmit  Belediye Başkanlığı için aday oldum bu süreçte genel merkezimiz temsilen İl Başkanlığımız Ülkü Ocakları merkezimiz Merkez İlçe Başkan ve yönetim kurulu Meclis üyesi Arkadaşlarımız sivil toplum kuruluşları İzmitimizin güzel insanları Eş dost akrabalarım şahsıma göstermiş oldukları yakınlık ve samimiyet için teşekkür ederim

Genel Merkezimizin Bilge Lider Sayın Dr Devlet Bahçeli Öncülüğünde aldığı karara hiç bir çıkar gözetmeksizin saygı duyuyorum.

 

VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise  AK Parti’nin açıklanan Kocaeli listesini kendine ait sosyal medya hesabından yorumladı. Ünlü'de Yaşar Arslan gibi Cumhur ittifakına bağlı kalacaklarını söyleyerek teşkilatcılık örneği gösterdi. Listede MHP’ye aday verilmemesine tepki göstermeyen Ünlü, “Biz hep sözümüzde durduk,Devlet beyin yanında bulunduk, sorgulamada bulunmadık, fakat demedik. Cumhur ittifakı dedik birliktelik dedik diye açıklama yaptı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Menzeher Bulduk - 13 Ocak 2019 03:36
Siyaset yapmanın erdemlik gerektirdiğini ben değil biz demek olduğunu makam mevki den evvel dava bilinci icerisinde hareket gerektiğine orne bir davranis.teşekkür ediyorum kendim adima.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99