Belediye Başkan adayı Hürriyet Kuruçeşme’yi ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki partilileri dün Kuruçeşmelileri ziyaret etti.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet beraberindeki İzmit Belediyesi Meclis üyesi Birol Sağlam, geçmiş dönem İzmit ilçe Başkanlarından Alpaslan Seymen,  SKM yöneticisi Hüseyin Erol, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Kocatepe Mahallesi temsilcisi Özkan Kaygusuz ile Süleyman Adamol ve CHP’liler Kuruçeşmeyi ziyaret etti.

 

KOLAYLIKLAR DİLEDİ

Seçim çalışmalarını hızlandıran CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet İzmit’in mahallelerindeki ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. İzmit Atatürk heykeli önünde Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açıklayarak çalışmalarını resmen başlatan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, Başkan adaylığı süreci öncesinde de sık sık ziyaret ettiği bölgeleri ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan adayı Hürriyet ve beraberindeki CHP heyeti dün de Kuruçeşme esnafı ve Kuruçeşmelileri ziyaret etti. Kuruçeşme merkezinde bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Hürriyet ve partilileri esnafa kolaylıklar diledi. Hürriyet, esnaftan alışveriş yapan vatandaşların da halini hatırını sormayı ihmal etmedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Gs - 05 Ocak 2019 22:07
Fatma hanım siz köyleri gezmelisiniz

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99