Kocaeli My Kolej'den burs kazanma fırsatı

MY Kolej 12-13 Ocak 2019'da yapacağı bursluluk sınavında başarı gösteren öğrencilere %30'dan, %100'e kadar burslu eğitim öğretim görme fırsatı sunuyor.

Kocaeli'de başarılarıyla adından sıkça söz ettiren MY Kolej, yapacağı sınavın sonuçlarına göre 80 öğrenciye çeşitli oranlarda burs verecek ve kazanılan burslar öğrenci bulunduğu kademeden mezun olana kadar devam edecek.

 

BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİYORUZ

Okul yönetimi sınavın amacını şu şekilde açıkladı: "Başarılı öğrencileri ödüllendiriyoruz, amacımız öğrencilerimizin başarılarını arttırabilecekleri eğitim öğretim ortamını sağlayarak çocuklarımızın en iyi yerlere gelmeleri. Bu sınavla, başarıyı ödüllendirmekle beraber maddi durumu yeterli olmayan ancak başarılı çocuklarımızın da kolej imkanına kavuşmalarını sağlıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda sınavımıza katılım sağlayan binlerce öğrenci oldu, bu yıl da bu sayıların çok üstünde bir başvuru öngörüyoruz. Buna bağlı olarak da burs oranlarımızı ve bundan yararlanacak öğrenci sayısını artırdık. Amacımız daha çok öğrenci bu imkanlardan yararlansın. Tüm öğrenciler ücretsiz bir şekilde sınavımıza katılabilir ve başarısına göre çeşitli oranlarda burs olanaklarına erişebilir. şimdiden öğrencilerimize başarılar diliyoruz. "  

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99