“Kandıra Belediyesi'nden kışa hazırlık çalışmaları sürüyor”

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Sanayi Camisinde şadırvan genişletme çalışması yapan ekipler, Üğümce mahallesinde yağmur sularının birikmemesini sağlayan ızgara montajını yaptı.

Kış aylarında yağan yoğun yağmur sonrası oluşabilecek selin önüne geçmek için önlem amaçlı yağmur suyu ızgarası montajı yapan Belediye ekipleri, Çamkonak Hamidiye mahallesinde asfalt yeri hazırladı.

Kış aylarının gelmesiyle vatandaşların mağduriyetlerini en aza indirecek çalışmalarıyla hizmet veren Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve çevre mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. ÇamkonakHamidiye mahallesi asfalt yeri hazırlaması yapan Belediye ekipleri, yağmur çamur demeden yolları ilmek ilmek işliyor. Yağmur suyu kanalı hazırlama ve asfalt çalışmasının devam ettiğini belirten ekipler, çalışmaların diğer mahallelerde de sürdüğünü anlattı.

Sanayi camisinde şadırvanı genişletme çalışmalarını başlatan Belediye ekipleri, vatandaşların ibadetlerini rahat bir alanda yapmasını sağlayacak bu hizmetin kısa sürede bitirilmesi için çalışıyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99