Gürsoy: İktidar şehirlerimizi yaşanmaz hale getiriyor

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy” İzmit’in, İzmitlinin hakkı olan kaynaklar mutlu bir azınlığa pay ediliyor. Şehirlerimizi yaşanmaz hale getiriyorlar” dedi.

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy basın toplantısı gerçekleştirdi. Basın toplantısında Gürsoy “Şehirlerimizi yaşanmaz hale getiriyorlar. Hayatımızı kolaylaştırmakla memur olan yöneticiler, plansız yatırımları sebebiyle yaşam kalitemizi düşürmekten geri durmuyorlar. Bitmeyen yol inşaatları, bitmeyen beton yığınlarıyla yaşanamaz bir İzmit sundular. Yaşanan tüm bu sıkıntılar, problemler için çare var. İzmit’in geleceği için çare Saadet Partisi kadrolarıdır” sözleri dikkat çekti.  

 

ZAM ÜSTÜNE ZAM

Ekonomik darboğazın zorluklarını hisseden insanımız her yeni güne daha büyük zorluklarla girdiğini belirten Gürsoy “Ülkenin temel direkleri işçi, esnaf, sanayici ve yatırımcı geleceği ile ilgili ciddi endişeler yaşamaktalar. Ekonomik istikrar iddiası her seçim oy talep eden iktidar 17 yılın sonunda insanımıza sunduğu tablo konkordatolar, kapanmış dükkânlar, zam üstüne zam gelmiş ürünler, ayın sonunu getiremeyen çalışanlardır. Yola çıktıklarında halka ekonomik refah vadederek oy isteyen iktidar, yolun sonunda insanımıza ekonomik darboğazı, kendilerine ekonomik refahı layık görmüşlerdir” ifadelerine yer verdi.

 

ÇÖZÜMSÜZLÜK SİYASETİ

“Ekonomik göstergelerin hepsi sinyal veriyor. Bu işin böyle devam edemeyeceğini ortaya koyuyor. Çözüm üretilmesi gereken bunca mesele varken iktidar, çözüm üretemeyeceğini bildiği için çözümsüzlüğü seçip gündem oyalıyor. Her geçen gün alım gücü düşen, ekonomik yolları tıkanan insanımız çözüm üretilmesini bekleyip sabrediyor. Gözüken o ki sessiz yığınlar kendisini oyalayan iktidara önümüzde ki seçimde gereken dersi verip, çözümsüzlük siyasetini elinde ki yetkiyle çözecektir” dedi.

 

BELEDİYECİLİK DEĞİL REKLAM YAPILDI

Sözlerinin devamında Gürsoy “Belediyecilik müessesesi insan hayatını kolaylaştıracak yatırımları yapmakla sorumludur. Belediye kaynaklarının büyük kısmını bu amaç doğrultusunda kullanmalıdır. Mevcut belediye yönetimleri kaynakları şehri kalkındıracak, hayatı kolaylaştıracak yatırımlara değil reklam olacakları, billboard donatacakları harcamaları tercih ettile” ifadelerini kullandı.

 

ŞEHİRLERİMİZ YAŞANMAZ HALE GELİYOR

 Son olarak Gürsoy ”Bu doğrultuda ulaşım meselesi çözülmüş, yaşam standardı artmış, kalkınmış bir şehirde yaşam sürmemiz gerekirken, bize reva görülen üç beş billboard dolduracak çalışmalardır.Belediye kaynaklarımız israf ediliyor. İzmit’in, İzmitlinin hakkı olan kaynaklar mutlu bir azınlığa pay ediliyor.Şehirlerimizi yaşanmaz hale getiriyorlar. Hayatımızı kolaylaştırmakla memur olan yöneticiler, plansız yatırımları sebebiyle yaşam kalitemizi düşürmekten geri durmuyorlar.Bitmeyen yol inşaatları, bitmeyen beton yığınlarıyla yaşanamaz bir İzmit sundular.Yaşanan tüm bu sıkıntılar, problemler için çare var.İzmit’in geleceği için çare Saadet Partisi kadrolarıdır” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99