Adayları belirlemek için Ankara'ya gittiler!

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, ilçe adaylarını belirlemek için Ankara’ya gitti

AK Parti’de ilçe belediye başkan aday adaylarının başvuru süreci tamamlandı. Kocaeli Büyükşehir’e Bilecik Valisi Tahir Büyükakın’ı aday gösteren AK Parti’de sıra ilçe belediye başkan adaylarının açıklamasında.

 

İLÇELERİN ADAYLARI BELİRLENECEK

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Tahir Büyükakın ve AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, bugün Ankara’ya gitti. Ankara’ya gitmeden önce Kocaeli’de ilçe teşkilatlarıyla ön görüşmeleri gerçekleştiren Eryarsoy ile Büyükakın, genel merkezde parti yöneticileri ile toplantı yapacak. Yapılan toplantıların ardından Kocaeli’de ilçe adaylarının kesinlik kazanması bekleniyor.

 

MHP CUMHUR İTTİFAKIYLA BELEDİYE PAYLAŞIMI YAPACAK

Öte yandan bugün basın toplantısı gerçekleştiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli’de Cumhur İttifakının 13-0 kazanacağını ve bu ittifak çerçevesinde bazı ilçelerin AK Parti’ye bazılarının MHP’ye bırakılmasının beklendiğini ifade etti. Genel Merkezden gelecek talimatlara göre ilçelerde aday sürecini bekleyen MHP’de İl Başkanı Aydın Ünlü, Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile ilgili hakkında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak, “Kocaeli başka şehirlere benzemez. Burada teşkilatımızın başında durarak yaklaşan seçimlere MHP Kocaeli teşkilatı hazırlamak gerekir. Yapılacak çok iş var, il başkanı olarak görevimin başındayım” açıklamasında bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99