Ünlü : CHP şer cepheleriyle ittifaka giriyor

MHP İl başkanı Aydın Ünlü il binasında haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi.

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık yaptığı basın açıklamasında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ünlü yaptığı açıklamada, “CHP ittifakının önündeki en büyük engel MHP’nin varlığı olacaktır” dedi.

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık yaptığı basın açıklamasında cumhur ittifakı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü yaptığı açıklamada, “Cumhur ittifakı sayesinde dağdan kovduğumuz teröristleri belediye meclis üyesi olarak karşımıza çıkarmak gayretlerine milletimiz prim vermeyecektir. CHP tabanı da HDP ile kol kola yürünmesinden rahatsızdır. CHP’nin yedeği İP ve HDP birbirlerine destek olarak Kocaeli’de hiçbir belediye kazanamayacaklar” diye konuştu.

 

 CHP 2-3 PUAN İÇİN ŞER CEPHELERİYLE İTTİFAKA GİRİYOR

Ünlü konuşmasının devamında, “Genel başkanımızın talimatları ve önümüzü açtığı doğrultuda bu seçimlerde, PKK uzantısı HDP ile işbirliğini bile göze almış ve zillet ittifakını başarılı kılmaya çalışacak olan CHP ittifakının önündeki en büyük engel MHP’nin varlığı olacaktır. Bugün Kocaeli’de 2-3 puan için şer cepheleriyle şimdiden temasa geçen CHP’nin CHP İl Başkanının kendi işlerini bırakıp bize sataşmasının altında yatan sebepler bu anlattıklarımdan kaynaklanmaktadır” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99