Murat Aydın'dan göreve devam mesajı

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(KASKF) Başkanı Murat Aydın Antikkapı Restoran'da basın toplantısı düzenleyerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Aydın açıklamasında görevine devam edeceğinin sinyalini verdi

KASKF  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, dernek faaliyetleri ile ilgili düzenlediği basın toplantısının sonunda hem amatör spor kulüpleri başkanlığı görevine devam edip etmeyeceği hem de belediye başkanlığı düşünüp düşünmediği ile ilgili basın mensuplarının sorularına cevap verdi. Aydın KASKF başkanlık devam edeceğini açık bir şekilde belirtirken, belediye başkan adaylığı ile ilgili net bir cevap vermedi.

 

İNSANLAR DEĞİŞİKLİK TALEP EDEBİLİRLER

Aydın basın açıklamasında  “Bende bir yılgınlık veya bıkkınlık görüyor musunuz? Ben adayım veya aday olacağım demedim. Ekibimle, ailemle istişare ettim.  Kulüplerimizle görüşüp bu yola devam edip etmeyeceğimize karar verdik. İşin süresel noktasında benim huzursuzluğum yok. İnsanlar değişiklik talep edebilirler. Ama sistemin iyi gittiği yerde kimsenin şahsıma bağlı olmamak üzere iyi giden bir sistemi değiştirme çabası olacağını sanmıyorum. Bunun kararını yine kulüpler verecek.  Ben bugün çıkıp adayım diyemem.  Ben iddialı konuşuyorum spor kulüplerinde görev alanların belediye başkanlığında görev alması gerektiğini düşünüyorum”  dedi.

 

MAKAMDA OTURUP ÇAY KAHVE İÇMİYORUM

Sıkıntılar hizmet etme olanağı bulduklarında daha etkili hale geleceğini ifade eden Aydın “Şu anda görev yapanlar hizmet etmiyor mı denebilir ama be bu konuda tartışmaya açığım. Biz burada bu işleri gönüllü yapıyoruz.  Devlet bana 10 Trilyon bütçe verse çatışmayı görün orada. Benim adım o zaman amatör değil profesyonel olacak nasıl olsa 10 Trilyon geliyor diyecekler iş amatörlükten çıkacak  Ben sadece makamda oturup çay kahve içmiyorum, gerçek anlamda federasyon için emek harcıyorum.  Ben adayım dediğim andan itibaren aday olamazsam geri dönüşüm sıkıntı olur.  Beni kimse bir siyasi parti çalışmasında görmemişsinizdir. Zerre kadar kimse oraya gittin buraya gitmedin dememiştir” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99