Balkan İkincisi Güreşçiden Başkan Ellibeş’e Ziyaret

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapılan Gençler Serbest Güreş Balkan şampiyonasında 79 kilogramda 2. olan Gölcük Belediyespor Güreşçisi Abdülvasi Balta ve Güreş Antrenörü Rüstem Çavdar´ı makamında ağırladı.

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da 2-4 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen gençler serbest güreş şampiyonasına Milli Takım ile katılan Abdülvasi Balta Balkan ikincisi olma başarısını gösterdi.

 

GÜREŞÇİLERİMİZİN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

 

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Başkan Ellibeş yaptığı konuşmada, Gölcük’te güreşe olan ilgi, başarıyı da beraberinde getiriyor. Belediye olarak bizde güreşçilerimize elimizden gelen desteği sağlamaya gayret gösteriyoruz. Ata sporumuz olan güreşin yaşatılması içinde elimizdeki imkanlar çerçevesinde sahip çıkıyoruz. Gençlerimiz spor yaparak hem zihinsel hem de bedensel gelişimi bir arada götürebilme becerisine sahip oluyorlar. Bu şekilde gençlerimizi yönlendirdiğimiz sürece de daha güçlü bireyler ortaya çıkacaktır. Bu anlamda Balkan 2. si olan Güreşçimiz Abdülvasi Balta kardeşimi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum. Ayrıca bu süreçte ona rehberlik yapan Rüstem Çavdar hocamıza da böylesinde başarılı sporcular yetiştirmesinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.Güreş Antrenörü Rüstem Çavdar “Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’e gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99