Halil Vehbi Yenice kararını verdi!

AK Parti'den İzmit'e aday adayı olması konuşulan İzmit Belediye eski Başkanı Halil Vehbi Yenice aday adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu

AK Parti'den İzmit'e aday  adayı olması konuşulan  İzmit Belediye eski Başkanı Halil Vehbi Yenice aday adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu

 

İşte o açıklama;

İzmit Belediyesi Başkan Adaylığım hakkındaki merakların tarafıma gelen soru ve taleplerle farkına varmak çok ta zor değil. İnsanların bu yönde bir isteği ve ısrarı var, fakat geldiğimiz noktada yerel seçimlerde Partimiz çok dikkatli adımlar atmak zorunda. Yıllarca teşkilatta emeği geçen bizlerinde bu konuda partimize yardımcı olmak, ellerini kolaylaştırmak gibi bir vazifesi var.

 

HAKLI GURUR
Senelerce CHP’nin kalesi haline gelmiş Saraybahçe Belediyesini almak hamdolsun bize nasip oldu. Kurduğumuz ekiple çok ta güzel işler, kaliteli projeler ürettik, hizmet aldığımız süreyi başından sonuna dek şaibesiz, hilafsız bir şekilde bitirdik, görevi sona eren bir Belediye Başkanı olarak personel ve vatandaş tarafından alkışlar ve çiçeklerle iş yerime kadar uğurlanmanın haklı gurur ve sevincini hala yaşamaktayım.
Bizlerden sonra İzmit Belediyesi kuruldu ve Nevzat Doğan Başkanımız da çok güzel hizmetlere imza attı, bizim kurduğumuz sağlam temeller üzerinde o da kaliteli ve prestijli projelerini bina etti ve halen hali hazırda da bu hizmetine devam etmekte ona da partimiz ve şahsım adına teşekkür ederim.

 

PARTİMİZİN EMRİNDEYİZ
Adaylığım konusunda gelecek olursak, İzmit denilince ister aday olalım, istersek olmayalım akla gelen ilk isimlerdeniz. Bu minvalde bu kritik süreçte partimizin sadece aday adayları içinden değil aday olmasa da “Biz burada bu arkadaşımızla seçim kazanırız” düşüncesiyle, teşkilat hafızasıyla hareket edip adı artık yaşadığı ve hizmet ettiği şehirle anılan kişilere de vazife vereceğini düşünmekteyim.
Bizler her zaman partimizin emrindeyiz, partimizin vereceği her türlü göreve hazırız,bu süreçte hizmete hazır olduğumuzu belirterek, partimizin ve karar vericilerin de eline kolaylaştırarak sürecin takipçisi olacağız, derdimiz Ak Partinin ve İzmit’in kazanmasıdır inşallah hayırlısı olur.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Rafet çetin - 10 Kasım 2018 19:21
Şimdiye kadar gördüğüm endürüst ve adaletli başkan allah yolunu açık etsin

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99