Özel Konak Hastanesi yeni hekimlerle kadrosunu güçlendirdi

İlk tüp bebek ünitesi ve ilk Bypass ameliyatı ile Kocaeli’ye kaliteli hizmet vermeye devam eden Özel Konak Hastanesi bünyesine 6 hekim daha kattı

Hampton By Hilton Otel’de gerçekleştirilen hekim tanıtımına Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yrd. Uzm. Dr. Yüksel Ağca, Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Gündoğdu, Başhekim Tıbbi Direktör Uzman Dr. Özlem Bilgin, Başhekim Yrd. Op. Dr. Ergül Öğredik, İdari Direktör Özlem Kuyruklu, Uzm. Dr. Neslihan Baranoğlu, Uzm. Dr. Gazanlar Mammadov, Uzm. Dr. Ozan Kızılırmak, Op. Dr. Ceyhun Özkök, Op. Dr. Ömer Ardaman katıldı.

1KONAK YÖNETİM

 

ULUSLARARASI MARKA OLMAYI AMAÇLADIK

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, “Konak Hastanesi olarak 1995’te kurulduğumuz ilk günden bu yana vizyonumuz gereği hizmet mükemmelliği ve sosyal sorumluluk  projeleriyle fark yaratan bilimsel ve akademik uygulamaları ile öncü herkes için sağlık ilkesini sağlığın her alanında hayata geçiren uluslararası bir marka olmayı amaçladık. Güncel tıp vizyonumuz, kaliteli, saygın ve güvenilir yaklaşımımızla gelişim ve değişime uyum sağladık. Sağlıklı ve doğru iletişim ile misafirlerimiz ile bağımızı güçlendirdik” diye konuştu.

 

58  HEKİM İLE HİZMET VERİYOR

Sözlerini sürdüren Op. Dr. Gündoğdu, “Doğru seçilmiş, nitelikli hekim kadromuz ve personelimizle her zaman çok çalıştık. Geniş branş ağımızla hasta memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak için daha da fazla çalışmaya devam edeceğiz. Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerinin farkındayız. 7/24 açık acil servis, 25 farklı bölüm ve 107 yatak kapasitesi kendini işine adamış 58 deneyimli hekim, 500 personelle etik çalışma ilkemizden ödü vermeden Konak ruhunu yaşatmaya devam edeceğiz. Aramıza katılan 6 hekim kurum kültürü ve vizyonunu sahiplenecektir” dedi.

 

‘BEBEK SAHİBİ OLMA ŞANSINI ARTIRIYORUZ’

Başhekim Tıbbi Direktör Uzman Dr. Özlem Bilgin, “Kendi alanında birçok ilki gerçekleştirmiş hastane olarak Kacaeli’nin SGK ile anlaşmalı hastaneleri içerisinde ilk bypass ameliyatının yapıldığı, ilk defa uluslararası bağımsız denetim kuruluşu JCI tarafından akredite olan ilk tüp bebek ünitesini açan hastaneyiz. Yine tüp bebek ünitemizde çipli güvenlik sistemleri ve mikroçip yöntemi ile ailelerin bebek sahibi olma şansını artırıyoruz. 128 kesit bilgisayarlı tomografi cihazımızda sanal anjiyografi ile hastalarımıza girişimsel anjiyografi işlemine alternatif sunuyoruz” dedi. Dr. Bilgin ardından kuruma yeni katılan hekimleri tanıttı.

1KONAK TANITIM

 

Op. Dr. Ömer Ardaman Kimdir?

1964 Edirne doğumlu. 1990 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 1997 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 2000/2018 yılları arasında SEKA Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan Ardaman, meme ve tiroid hastalıkları ve cerrahisi olmak üzere laparoskopik (kapalı yöntem) safra kesesi, fıtık gibi birçok batın ameliyatı başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Op. Dr. Ufuk Akmil kimdir?

1962 Ankara doğumlu. 1986’da Cumhuriyet Üniversitesi’nden mezun oldu. İhtisasını 1992 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Derince E.A.H. ve İstanbul Fatih Sultan Mehmet Araştırma Hastanesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe E.A.H., İstanbul Haydarpaşa Numune E.A.H.’nde görev yaptı. Şu anda beyin ve sinir cerrahisi uzmanı olarak görev yapıyor. Beyin tümörü, bel fıtığı ameliyatları, omurga cerrahisi başta olmak üzere birçok beyin cerrahisi ameliyatını başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Op. Dr. Gazanfar Mammadov kimdir?

1980 Bakü doğumlu. 2003’te Azerbaycan Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2016 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde tamamladı. 2 yıl Gence Internatıonal Hospital’da devam etti. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak görev yapıyor. Normal doğum başta olmak üzere kadın hastalıkları ameliyatlarını açık ve kapalı yöntemle yapmaktadır. Konak Hastanesi’nde akşam polikliniği yapmakta ve 7/24 kadın doğum hizmeti vermektedir.

 

Op. Dr. Ceyhun Özkök kimdir?

1979’da Samsun’da doğdu. 2003’te İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2009’da Okmeydanı E.A.H.’de tamamladı. 5 yıl boyunca Samsun E.A.H.’de çalıştı. Göz Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır. Katarakt ve göz kapağı estetiği başta olmak üzere birçok göz operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Göz tomografisi ve çocuk hastalara özel cihazlar gibi birçok cihaz ile ayrıntılı göz tetkik ve muayenesi yapmaktadır.

 

Uzm. Dr. Ozan Kızılırmak kimdir?

1983’te Bandırma’da doğdu. 20072de GATA Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını 2014’te GATA Haydar Paşa E.A.H.’de tamamladı. 1 yıl Gölcük Askeri Hastanesi, 2 yıl Gölcük Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda çocuk sağlığı ve hastalıkları uzman olarak görev yapıyor.

 

Uzm. Dr. Neslihan Baranoğlu kimdir?

1983 Zonguldak doğumlu. 2006 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İhtisasını Marmara Üniversitesi Pendik E.A.H.’de tamamladı. 2 yıl Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde, 1 yıl Gölcük Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Şu anda Çocuk sAğlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır. Sağlıklı bebek takibi, çocuk hastalıkları gibi hizmetler sunmaktadır.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99