Başkan Köken; Bayram Öncesi Memur Çalışanlarını Sevindirdi

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 'Sosyal Denge tazminatı Sözleşmesi'yle Haziran 2018 itibariyle Belediyede görevli memurları ve sözleşmeli personeli memnun edecek bir miktar belirlediklerini belirterek, ödemelerin bayram öncesi yani bu gün yapıldığını ifade etti.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in makamında düzenlenen imza törenine Başkan Ünal Köken  ve  BEM-BİR-SEN Kocaeli Şube Başkanı  Sadi Can Aygen ile Aziz Kılıç katıldı.

 

Burada bir konuşma yapan  Başkan Köken, Belediyede çalışan personele en iyi maddi imkanları sunmayı arzu ettiklerini belirterek, "Personelimizi daha fazla gelir elde etmesini, yaşam standartlarının yüksek olmasını, sosyal anlamda daha fazla kendisine katkı yapacak kazanımlarının olmasını istiyoruz. Dolayısıyla bu sözleşme altına kolaylıkla imza atacağımız bir sözleşme oldu. ‘’ dedi.

 

Başkan Köken ; ‘’Haziran 2018 tarihi itibariyle Kandıra Belediyemizde memur ve sözleşmeli statüdeki personelimize Sosyal Denge Tazminatı adıyla ilave imkan sağlayacak bir sözleşme bu. Biz bütün şartlarımızı Kandıra Belediyesi olarak zorladık. Hem memurlarımız, hem sözleşmeli Memurlarımız için hem onların aileleri için, hem BEM-BİR-SEN, hem de Belediyemiz için bu sözleşme hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99