Doğan; Eski Türkiye özlemi için yanıp tutuşanlar var

İzmit Belediyesi’nin geleneksel toplu mahalle iftarları Alikahya’da yaklaşık 2 bin kişinin katılımıyla yapıldı.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki toplu iftara AK Parti milletvekili adayı Av. Emine Zeybek, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Örgev, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe yöneticileri, mahalle muhtarları ile binlerce vatandaş katıldı.

İftar öncesi bölgedeki esnafları ziyaret edip hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulunan Başkan Doğan, iftar için gelen vatandaşlarla da sohbet etti.

 

TÜRKİYE DÜŞMANLARI ERDOĞAN’I İSTEMİYOR

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan iftar etkinliğinde yaptığı konuşmada “15 yıl öncesine göre çok daha iyi bir durumdayız. Ülke olarak her geçen gün daha da  güçlenip gelişiyoruz. Bu durumdan rahatsız olan  içte ve dışta düşmanlar var. Eski Türkiye özlemi içinde yanıp tutuşanlar, İMF kapılarında üç kuruş için dilenen Türkiye özlemi çekenler var. Bu özlemleri gerçekleşmediği için Cumhurbaşkanımızı R. Tayyip Erdoğan’ı, AK Partiyi istemiyorlar ve devirmek için her türlü oyunu oynuyorlar. Ama nafile. Bu oyunları tutmayacak. Arkamızda milyonlar oldukça, bizlere inandıkça kimse ne Tayyip Erdoğan’ı yıkabilir ne de Türkiye’yi eski Türkiye’ye çevirebilirler. Yeter ki, bizler dik duralım, bir ve beraber olalım. Önümüzde ülkemizin geleceğin için tarihi bir seçim var. 24 Haziran’daki seçimde, yine 15 yıldan beri güvendiğiniz, dünya lideri Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacaksınız. Buna yürekten inanıyorum. Zaman ülkemizin geleceğine sahip çıkma zamanı, Türkiye’nin bekası zamanı. Bizi Suriye’ye, Filistin’e, Irak’a çeviremeyecekler. Minarelerimizden ezanlar okunmaya devam edecek, bayrağımız dalgalanmaya devam edecek, yarınlarda yavrularımız özgürce bu vatanda yaşamaya devam edecek.

 

ONLAR LAF, BİZ İCRAAT YAPIYORUZ

 

Haçlı anlayışında olan Hollanda, Fransa, Belçika, Almanya, Amerika gibi ülkelere atacağımız en güzel tokat, 24 Haziran’da oyumuzu AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a vermektir. Onlar laf, biz icraat yapıyoruz. Kendi partilerine genel başkan yapmadıkları birini Türkiye’ye başkan yapmaya çalışıyorlar. 90’lı yıllarda iktidarda olan bir hanımefendi de yapacağız, edeceğiz diyor. İktidarda olduklarında  gömleğimizi zor kurtarmıştık. Erdoğan’ın dışındakilerin hepsi hikaye. Onların bu ülkeye verebilecekleri hiçbir şey yok ” dedi.

Milletvekili adayı Emine Zeybek de “şükürler olsun hükümetimizin imar barışı kararıyla Alikahya bölgemizin en büyük sorunlarından biri çözülmüş olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99