Hürriyet’ten Kocaelililere ‘İnce’ çağrı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet Kandıra, Çayırova ve Körfez’de gerçekleştirdiği saha çalışmalarında vatandaşları 9 Haziran Cumartesi İzmit’te yapılacak Muharrem İnce mitingine davet etti.

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet önceki gün Kandıra, Çayırova ve Körfez ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Derince’de ilçe Başkanı Gülay Eyisabuncular,  Çayırova programında ilçe başkanı Selahattin Kaya, Meclis üyesi Kemal Karagül, ilçe Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar, Körfez programında ise ilçe Başkanı Cavit Dağdeviren, ilçe Kadın Kolları Başkanı Figen Ergün, ilçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı ve partililer eşlik etti.

 

HERKESİN CUMHURBAŞKANI İÇİN HAYDİ KOCAELİ

Milletvekili Hürriyet, Kandıra’da ilçe pazarını, Çayırova ilçesinde yerel medya kuruluşlarını, Akse Pazar alanını, Balkan Türkleri Derneği’ni, muhtarları, esnafları, Körfez ilçesinde ADD Körfez Şubesini, Mimar Sinan ve Atalar Mahallesi esnafları, muhtarları, Kocaeli Balkan Göçmenleri Derneği’ni ve Kuzey Mahallesi Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Girdiği her dükkanda, misafir olduğu her dernekte vatandaşları 9 Haziran Cumartesi Günü saat 16.00’da İzmit Perşembe Pazarı alanında Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin mitingine davet eden Milletvekili Hürriyet, “Herkesin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce 9 Haziran’da İzmit’e gelerek buradan vatandaşlarımıza seslenecek. Bütün Kocaelilileri Cumartesi günü Perşembe Pazarı alanına davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99