Sami Çakır’dan Körfez ve Derince’ye çıkarma

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, bir gün arayla Derince Körfez’de SKM programlarına katıldı. Çakır, “Milletimiz laf üstüne laf değil, taş üstüne taş koyanlarla yola devam diyecektir” dedi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, SKM programları kapsamında önce Derince’de ardından Körfez’de çalışmalarda bulundu. Derince’de; İlçe Başkanı İbrahim Şirin, AK Parti Derince Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz ve teşkilat üyeleriyle birlikte Eskiyol mevkiinde esnafları ziyaret eden Sami Çakır, bol kazanç dileklerinde bulundu. Çakır, yolda vatandaşlarla da sohbet etti.

 

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Sami Çakır, Körfez’de de SKM programları kapsamında gündüz Ağadere ve Cahit Zarifoğlu Caddesi’nde çalışma yürütürken, akşamüstü de Yukarı Hereke’de vatandaşlarla bir araya geldi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve İlçe Başkanı Şener Söğüt’ün de eşlik ettiği Sami Çakır, vatandaşlarla buluşmasında 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine değindi.

 

MİLLET ‘YOLA DEVAM’ DİYOR

“Türkiye; ekonomisiyle, dış politikasıyla, iç huzuru ve kardeşliğiyle geleceğe emin adımlarla ilerliyor” diyen Çakır, “İçeriden ve dışarıdan ülkemizi hedef alan her türlü düşmanlığa karşı dimdik bir duruş sergiliyoruz. Değerlerimize sahip çıkarak ülkemizi daha da ileriye götüreceğiz” ifadelerini kullandı. Çakır, “Yeni sistemde laf üstüne laf yok. Taş üstüne taş koyanlarla yola devam” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99