Hodri Meydan’dan Nevzat Doğan’a tepki

Hodri Meydan Grubu çay bahçesi ihalesinin iptali üzerine İzmit Belediyesi Hizmet binasına giderek Nevzat Doğan’a tepki gösterdi.

Yeni valilik binasının arkasında bulunan Şehitler Parkı içindeki çay bahçesi İzmit Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılmıştı. Yapılan ihaleyi Kocaelispor Taraftarlar Derneği Hodri Meydan kazanmıştı. Hodri Meydan ihalede kazandıkları çay bahçesini taraftarlar ve vatandaşların gelebileceği nezih bir yer yapmayı planlayıp ve çay bahçesinin tahsisi için gün sayarken ihalenin İzmit Belediyesi tarafından iptal edildiği duyuruldu. İhalenin iptalinin duyurulması üzerine Hodri Meydan Taraftarlar Lideri Enver Güler, İzmit Belediyesi Hizmet binasına giderek Nevzat Doğan ile görüşmek istedi. Ancak Enver Güler, Başkan Doğan'ın belediyede olmaması nedeni ile gerçekleştiremedi. CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İzmit Meclis Üyesi Veli Beyaztaş, CHP İzmit Belediye Meclisi Üyesi Birol Sağlam ve birçok taraftar katıldı. Hodri Meydan Taraftar Derneği başkanı Enver Güler açıklama sonunda Nevzat Doğan’a pembe pantolon hediye etti.

 

“ORASI BABANIZIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL”

İhalenin iptal edilmesi konusunda belediyeden bir açıklama yapılmadı. Enver Güler sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada bütün semtteki taraftarı İzmit Belediyesi önüne davet etti. Güler sosyal medyadaki paylaşımında, "İzmit Belediyesi'nin önünde kazandığımız ihaleyi yok sayıp kafasına göre iptal eden taraftarın senelerdir sahip olma hayalini kurduğu yeri birilerine vermek için yok sayan fakat ihaleye teşvik edip de bize buyurun diyen Nevzat  Doğan'a“Orası babanızın çiftliği değil' diyeceğiz. Bütün semtteki 1 taraftarları İzmit Belediyesi'nin önüne bekliyoruz. Derhal istifa et.Bundan sonra bizim olduğumuz hiçbir yere giremez Nevzat Doğan. Kimse Hodri Meydan’ı makamıyla parasıyla kıyaslayamaz. Bundan sonra bize verseler de biz almayız. Bundan sonra bizim belediye başkanımız değil. Başkanın kibri egosu bu kentte hiç bir zaman sevilmedi. Bizim kaybımız bir çay bahçesi ama senin kaybın çok daha fazla. Asla Yeni Kocaeli Stadı’na giremeyeceksin” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99