Galatasaray seçimlerine kısa bir süre kaldı

Hüseyin Öziri

Haber
Hüseyin Öziri

Galatasaray’da 26 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere kısa bir süre kala adaylar hummalı çalışmlarını sürdürüyor.

 

Seçimin gizli favorisi ise başkan adayı genç sanayici ve  ihracatçı ALİ FATİNOĞLU. Çok başarılı ve ekonomik yönden güçlü olmasına rağmen mütevazi ve sempatik bir insan olarak Galatasaray camiasında tanınıyor!

 

 WhatsApp Image 2018-05-17 at 14.53.10

 

ALİ FATİNOĞLU; Vizyonunu dünya çapında ispatlamış, dünyanın dört bir yanına marka olmuş ürün ihraç eden dev bir Holding patronu! Ekonomik yönden çok güçlü! İşletme Fakültesi mevzunu ve Yüksek Lisans yapmış, birçok yabancı lisan bilen, tüm dünya ile entegre olmuş, ekonomi bilgisi çok güçlü bir genç uzman işadamı! Gençlik yılları tanınmış gazetelerde Spor yazarlığı ile geçmiş! Futbolu çok iyi analiz eden biri!

 

Ali FATİNOĞLU ve seçkin ekin, gerçek ATATÜRK ve GALATASARAY Sevdalısı insanlardan oluşmuş! 

Yıllardan beri GALATASARAY PROJE ÜRETİM GRUBU BAŞKANLIĞI YAPAN ALİ FATİNOĞLU, GALATASARAY’IN 2000’li yıllardaki gibi kükremesi için iddialı projeleriyle geliyor! ALİ FATİNOĞLU’nun ekibindeki Galatasaray Yönetim Kuruluna aday olanlar, iş hayatlarında başarılarıyla ve düzgün yaşamlarıyla kendilerini ispatlamış YILDIZLAŞMIŞ, ZİRVEDEKİ insanlar!

ALİ FATİNOĞLU’nun Başkanlığı boyunca, İmparator FATİH TERİM ve Teknik ekibi daha geniş yetkilerle GALATASARAY’DA Kalacak!

 

WhatsApp Image 2018-05-17 at 14.53.09

 

 

ALİ FATİNOĞLU NUN LİSTESİNDE ÇOK ÖNEMLİ İSİMLER VAR!

 Profesörler, Mühendis ve Avukatlar, Ekonomist ler... Çok güçlü ve mesleğinde kendilerini ispatlamış ama Galatasaray Yönetiminde defalarca denenmemiş, yıpranmamış isimler var!

Başkan adayı Ali Fatinoğlu'nun bir çok projesi var. Bunlardan en önemlisi kulübün gelirlerini giderlerden daha fazla hale getirmek.Flaş Kocaeli Gazetesi köşe yazarımız Ali Araptarlı'da Ali Fatinoğlu'nun listesinde yer alıyor

 

WhatsApp Image 2018-05-17 at 14.50.25

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99