Küçükkaya: “Kararlı ve inançlıyız, geleceğimizi geri alacağız”

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ümit Küçükkaya, Gölcük İlçe Başkanlığı ziyaretinde, “Türkiye’nin 25 Haziran’da demokratik ve özgür bir sabaha uyanması için sözümüzü verdik. Kararlı ve inançlıyız. Geleceğimizi geri alacağız” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adaylığı sonrasında ziyaretlerine başlayan Mehmet Ümit Küçükkaya dün de Gölcük’teydi. Küçükkaya, Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimini ziyaretinde 24 Haziran seçimlerinin önemini ve bu süreçte unvanı ne olursa olsun CHP’de herkesin görev aldığını belirtti ve “Seçim tarihi açıklanmadan önce CHP olarak biz hazır olduğumuzu da belirtmiştik. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce de adaylığının hemen sonrasında çalışmalarına başladı. Bizler de aday adaylığımızı açıklamamızla birlikte kentteki çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

 

“GÖLCÜK DE TAMAM DİYOR”
Seçimlere olan hazırlığın büyük bir kararlılık ve inançla sürdürüldüğünü söyleyen Küçükkaya, “Ana kademeden mahallelere kadar her partilimiz seçimlere hazırdı. Ben inanıyorum ki bu birlik ve beraberlikle Türkiye de Gölcük de TAMAM diyecektir. Bizler, Türkiye’nin 25 Haziran’da demokratik ve özgür bir sabaha uyanması için sözümüzü verdik. O sözü burada da yineliyoruz. Geleceğimizi geri almak için, Türkiye’nin demokratik ve özgürlüğü için bu süreçte görevimiz her ne olursa olsun çalışacağız. 24 Haziran’da bu iş artık bitecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99