Karaosmaoğlu çöp fabrikası hakkında konuştu

AK Parti 103. İl Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Toplantısında ,Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu çöp yakma fabrikası hakkında konuştu

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

AK Parti 103. İl Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Toplantısında İlyas Şeker’den sonra kürsüye çıkan Kocaeli  Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu "Her ilçenin seçim beyannemisine başkan olarak benimde imzam var.Burada neyin mesajını vermek istiyorum, ilçemizde ilimizde yönetim olarak tamamıyla bir bütünüz.Halkımıza verdiğimiz her sözün yerine getirmek zorunda olduğumuzu, yapmamız gerektiğini biliyorum ve bu konuda gayret ediyoruz.Bugune kadar yaptığımız önemli işlerin  bazılarını en çok önemsediğim konuları; gençlik, engelliler, kadınımzın durumu gibi konuları daha önde görüyorum .Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda gençliğimizin imanlı, bayraklı hizmet aşkıyla yanıp tutuşan bir gençlik yetiştirdiğmiz zaman onların bizden daha kaliteli işler yapacağına inanıyorum. Bu yüzden gençlerimize bedenen ve ruhen destek sağlıyoruz , elimizden gelenenin en iyisini yapıyoruz.

 

KEV TESİSLERİ GENÇLİK MERKEZİ OLACAK

Köprüler yapıcağız, havaalanları yapıcağız ama sosyal çalışmaları halkımızın gönlüne giden çalışmaları daha çok yaparsak hasatımız daha çok verimli olucaktır.Vatandaşımızızn derdiyle,hastalığıyla sıkıntısıyla ilgilenirsek, halkımızı önemsersek değerli teşkilat kardeşlerim onlarda bize değer verirler.Bunun meyvesinide oy sandığında  görmüş oluruz.1024 tane beyannemede olmayan projelerimizi bitirdik.Kocalispor'un borçları ödendi.Meclisimizle oturup tartıştık ve KEV tesislerini bir ticaret merkezi değilde Gençlik Merkezi yapmaya karar verdik.

 

İMKAN OLSA SEKAPARK’A YAPARIM

Yeni bir yakma tesisi yapıcağız önümüzdeki yıllarda, bir tane İzmit'te yapıcağız bir tanede Gebze'de yapıcağız Avrupa çok çöp yakma tesisi gittik gördük, şehrin tam ortasında nehrin dibinde, şehirlerin göbeğinde yapmışlar ve biz bu tesisi onların teknolojilerinden daha iyi bir şekilde yapıcağız.Biz sorumluluk sahibiyiz bizim çöp diye bir derdimiz var.şuanda Koacelinin çöp toplama yerini mecburen kullanıyoruz.Yapılcak olan tesisisin  orda fazla ağaç falan yok eğer biz orda 10 tane ağaç sökersek 1000 tanede yerine dikiyoruz.ÇED toplantımızı yaptık önümüzdeki yıl Allah nasip ederse temelini atıcağız.Teşkilatlar Olarak Çevreyİ sahip çıkalım. Bu tesislerden birini önümüzdeki yıllarda Gebze’ye yapacağız. Bu tesis Paris’te şehrin göbeğinde, Viyana’nın göbeğinde. Yapacağımız tesis onların teknolojisinin önünde olacak. Hiçbir endişeniz olmasın. Ben imkan olsa çöp yakma tesisini  Sekapark’a  yaparım” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99