Kültür Annelerinden alkışlanacak proje

Kültür okulları velileri Welborn otelin üst katında bulunan lebi derya restaurantda okul müdürü Sevda Saraçoğlu önderliğinde Bir araya gelerek sosyal sorumluluk projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Sevda Saraçoğlu gecede ayrıca şu açıklamalarda bulundu.Burada toplanan anneler ile biz bir takım toplum hizmetleri için bir araya geldik. Bu anneler öncü anneler,  toplumda ihtiyaç duyulan her şey ile ilgili çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Kültür veli platformu kuruldu.Özel Kocaeli bilgili Kültür ilkokulu velileri oluşturdukları paylaşım platformu ile toplum hizmetleri,aile hizmetleri, deneyim atölyeleri yapmayı planladıklarını anlattılar. 21. Yüzyıl okul anlayışının, okulum çocuğun hayatındaki yerinin ve okul toplum etkileşiminin önemini vurgulayan okul müdürü Sevda Saraçoğlu , kurulan veli platformu ile eğitimde paydaş veli tutumumu desteklediğini söyledi.

 

5

 

KIŞ ŞENLİĞİ 9 ARALIK'TA
Hayat okula sığmaz, kaliteli toplum, kaliteli eğitimin verilmesini sağlar, diye ekledi.Biliyoruzki toplumun temeli anne, anne ne kadar bilinçli olursa toplum o kadar bilinçli olur hem kendı çocuğu hemde toplumdaki tüm kesimdeki yaralarda derman olmak için bir araya gelen bir anne kitlesi var. Bu anlamda engellilere ilgili bilinçlendirme çalışması, destek çalışması, ağaçlandırma çalışması, baba destek çalışması gibi pek çok çalışmamız olacak Kocaeli de bir öncü anne birliği kurduk. Bu suya atılan taş misali halka halka yayılır ve daha işlere sebep olur diye umuyoruz. Okul çapında her yıl yaptığımız geleneksel kış şenliği de 9 Aralık 'ta olacak.

 

2

 

6

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99