Ayaz'dan çarpıcı açıklamalar

Seçildiği günden beri hep halkın arasında olan Ayaz, bu ziyaretlerin daha yeni başladığını sonu gelmeyeceğini belirtti.Ayrıca, " ben zaten hep İzmitin göbeğinde duran biriyim ben hep sokakta oldum halkımın yanında oldum olmayada devam edicem" dedi.

Yerel basının önemine vurgu yapan Ayaz yerel basın siyasetçilerin olmazsa olmazları arasındadır dedi.

 

Fikret Toker yanlış yaptı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Bekirpaşa eski belediye  başkanı Fikret Toker in sosyal medya üzerinden Ak parti seçmenine yaptığı beddua için ; bu tarz sözler  onların fıtratında var şaşırmadım dedi. 

 

e

 

Bizim için CHP seçmeni de MHP seçmeni de SP seçmeni de her seçmenimiz  gibi  kutsaldır. Biz onları dinleyeceğiz kendimizi anlatacağız ki demokratik bir ortam oluşsun dedi.

 

Ayrıca yeni atanan Kocaeli valisi Hüseyin Aksoy'un geçenlerde çarşıda gezerken yapılan haberlerin atılan manşetlerin abartıldığını söyleyen Ayaz bu olması gereken bir olaydır. İnşallah sayın valimiz bundan sonra gelecek  olan valilere örnek olur dedi.Kendisinin siyasetin içinden gelen bir aileden olması sebebiyle siyasi terbiyeyi aldığını söyledi.İlçe başkanları toplantılarının Aralık ayında başlayacağı bilgisini verdi.

 

WhatsApp Image 2017-12-01 at 16.17.07

 

HDP hariç tüm ilçe başkanları ile aylık olarak toplanacaklarnı belirten Ayaz HDP ülke  birliği ve menfaat lerini düşünmüyor ülke çıkarlarını gözetmiyor bu yüzden bizimle olamaz dedi.Flaş Kocaeli Gazetesinin 4. Yılını da kutlayan Ayaz Kocaeli de merdiven altı diye tabir edilen haber siteleri için çalışmalar olduğunu söyledi. Haber sitelerinin devlete vergisini veren, bünyesinde çalışanlara istihdam sağlayan, tetikçi değil , tarafsız habercilik anlayışı ile çalışan kurumlar olması gerektiğini belirtti.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Asım yiğit - 02 Aralık 2017 14:15
Hasan başkan adamdır. Toker ise CHP nin en temiz siyasetçilerindendi. Neden böyle dedi bilemedim

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99