İzmit'te okul aile birlikleriyle toplatı

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından İzmit İlçe sınırları içerisinde bulunan okulların okul aile birlikleri ile bir toplantı yapıldı. İzmit Belediyesi A Blok 9. katta düzenlenen olan toplantıya İzmit İlçe sınırlarındaki 45 okuldan 55 Aile Birliği temsilcisi katıldı

ÇALIŞMALAR ANLATILIP, FİKİRLER ALINDI

İzmit Belediyesi’nin sosyal hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği çalışmalar ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün faaliyetleri konusunda bilgilerin verildiği toplantıya okullar yoğun ilgi gösterdi. 2018 yılı faaliyet planlamasının konuşulduğu buluşmada katılımcılara yeni yılda özellikle ailelere yönelik neler yapılması istendiği soruldu.

 

DÜZENLİ ARALIKLARLA YAPILACAK

2018 yılında İzmit Belediyesi tarafından kadın ve ailelere yönelik yapılacak faaliyetlerin planlaması ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Kendi fikirlerine danışılmasından duydukları memnuniyeti dile getiren okul aile birliği temsilcileri “ bu toplantı sayesinde kendimizi daha önemli hissettik, fikrimize danışılmasından büyük memnuniyet duyduk, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve ekibine teşekkür ederiz” dediler. Etkinlikten alınan memnuniyet neticesinde toplantıların düzenli aralıklarla yapılma kararı alındı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99