- Hayatınıza Yeni Renkler Katın.
Flaş Kocaeli

Hayatınıza Yeni Renkler Katın.

16 Kasım 2015 tarihli yazısı

Sevgili Okurlar;

İnsan hayatının belirli dönemlerinde kendine edindiği hobi ve uğraşlar ile hayatına renk katmaya çalışmaktadır. Kimi zaman bu renk ocak ayında bir dağın zirvesinde kayak yapmak, kimi zamanda bir gölün kıyınsa saatlerce balık tutmak...
Elbette bu örnekler insanın iç dünyasına göre değişir ve yeri ve zamanına göre insana heyecan ve zevk verir. İşte o noktada hayatta pas geçtiğimiz yeni renkleri fark ediyoruz.
Yoğun ticaret hayatı ve yanında getirdiği stresle beraber hayatıma kattığım renklerden biri olan fotoğrafçılık en büyük heyecanlarımdan biri oldu. Yaklaşık 2 yıl önce bir hevesle başladığım fotoğraf serüveni bugün halen devam etmekte. Fotoğraf çekmenin insanda yarattığı mutluluk ve heyecan beni gecen 730 günde bambaşka renkler ile tanıştırdı. 730 gün boyunca tespitlerimin en başında gelen fotoğrafçılığın hobiden öte bir “ hastalık” olduğu kanısıdır.
Bu köşeyi size bir hastanın günlüğü olarak sunacağım. Hastalığımla başlayan serüvenimden kısa kısa notlar paylaşıp fotoğrafçılığa gönül vermiş kardeşlerim ve ağabeylerime ışık tutmaya çalışacağım.

 

Kimdir ?

Yücehan Canıgeniş 1978  İstanbul doğumlu, Evli iki çocuk babası,

İpek pişmaniye  3. Kuşak yöneticisi  Yücehan Canıgeniş.

 

 

Günün Fotoğrafı

Afrika / 2013 @ Fil Dişi Sahilleri

İnstagram.com / yucehan_cngns

Facebook.com / y.canigenis

12

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99