MUSTAFA SALMAN - GÖZTEPE MAÇI DİRİLİŞ MAÇIMIZ OLSUN
Flaş Kocaeli
MUSTAFA SALMAN
MUSTAFA SALMAN

GÖZTEPE MAÇI DİRİLİŞ MAÇIMIZ OLSUN

23 Mart 2024 tarihli yazısı

Kocaelispor'da beklenen gelişmenin ardından başkan Engin Koyun istifasını verdi ve yerine Recep Durul kongreye kadar başkanlığa getirildi.
 
Sular biraz durulmuşa benziyor. Geçmişi tekrardan yazıp çizmenin bir anlamı yok. Gelecekle ilgili neler yapılırsa özlediğimiz Kocaelispor'u tekrar izleyebiirizin hesaplarını yapmak gerekir. Öncelikle yeni başkan Recep Durul ve ekibine başarılar diliyorum ayrıca yeni başkan sayın Durul'a da teşekkür etmek istiyorum. Neden mi ? 17 Mart tarihli ve önceki yazılarımda ısrarla vurguladığım; bir kulüpte olmazsa olmazlardan birinin Mentor desteği olduğunu defalarca kaleme almıştım. Sanırım belli ki yöneticiler veya kulübe yakın isimler yazımızı dikkate almışlar ve 2002 Dünya Kupası zamanında A Milli Takım’da da görev almış Zihinsel performans antrenörü / Mentor Turgay Biçer’i Kocaelispor kadrosuna dahil etmişler. Biraz geçte olsa muhteşem bir karar ve zamanlaması da isabetli olmuş. 
 
Başta yeni başkan Recep Durul ve bu hassas eksiğin giderilmesinde kimin payı varsa hepsini tebrik ediyorum. Hepimizin bildiği gibi özellikle son haftalarda Kocaelispor'da futbolcu kadrosu ruhsal bir çöküntü içindeydi. İnşAllah bu karar ile perfonmans düşüklüğü yaşayan futbolcular yeniden ayağa kalkar ve yeni bir dirilişe imza atarlar.
 
İşte bu dirilişin tarihi ve adresi, 3 Nisan çarşamba akşamı saat 20.30 da evimizde oynayacağımız Göztepe maçı olsun. Kıymetli okuyucularım, inanın bu maç Kocaelispor tarihinin en önemli ve en hassas maçı olacak. Bu maç kırılma anı olacak. Bu maç yeniden beyaz sayfaların açılıp, yeniden ve güzel şeyler konuşacağımız bir başlangıcın maçı olacak. Şairin dediği gibi; " dün dünde kaldı can cazım. Bugün yeni bir gün, güzel sözler söylemek lazım " .... dizeleri aslında bizi biz yapacak olan en güzel mesaj olsa gerek. 
 
Geçmişi lütfen unutalım ve yeni bir hamle için, yeni bir sıçrama için, yeni bir silkelenme için stadı full dolduralım. Göztepe maçında alacağımız 3 puanın hemen ardından,6 puanlık bir Çorum deplasmanına gideceğiz. O moral bizi havaya sokacak ve seriyi yakalayıp, tüm dikkatleri üzerine çeken Kocaelispor'un ne gibi mucizeleri gerçekleştiren bir takım olduğunu tüm Türkiye ye gösterelim. Evet bu şehir bunu yapacak güçte. Bu taraftar bunu ispatlayacak güçte. Önce bizler inanalım çünkü zafer inananlarındır diyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum...
 
 
 
 
 
YanıtlaYönlendir
Tepki ekle

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99