Flaş Kocaeli
Hüseyin Öziri
huseyinefeoziri@hotmail.com
Hüseyin Öziri

Gelecek Partisine Renk Geldi, Nasıl mı?

23 Kasım 2021 tarihli yazısı

Ömer Faruk Başaran'ın ünlü bir iş adamı olmasının Gelecek Partisine  renk katması bekleniyordu, fakat Başaran'ın renkli hayatı yoğun hayatı, siyasette görünmedi.
 
Hal böyle olunca genel merkez tarafından acilen değişiklik kararı alındı ve Serap Çakır isminde karar kılındı.
 
Serap Çakır adını geçtiğimiz seçimlerde bağımsız aday olarak tanıtmıştı, yaptığı seçim çalışmaları ile siyasete ne kadar istekli olduğunu gösterdi. 
 
Çakır eski il başkanının aksine çarşı pazarı boş bırakmadı, Sadece Gebze'deki programlar değil, tüm ilçelerdeki programlara katılım sağladı. Gerek açılış, gerekse parti programlarını es geçmiyor, çünkü Çakır'ın siyaseti sevdiğini biliyoruz. 
 
Fakat iktidar partisinin hiç bir programına çağrılmamasından şikayetçi, hal böyle olunca, Kocaeli’deki siyasetçilerin Serap Çakır'dan çekincelerinin olduğunu düşünmeden edemiyor insan. 
 
Çakır, Başaran'ın yaptığı gibi koltuk siyasetçiliği yapmıyor, hep halkın arasında kalmayı tercih ediyor. Başarının yapmadığı Kocaeli geneli basın toplantısını ilk defa Çakır yaptı, Gebze Çakır'a güveniyor, Çakır'da bu güveni Kocaeli geneline yaymak istiyor, bence bunun için de insan üstü çaba ile çalışıyor.
 
Tabii ki bu ekip işi Çakır'ın ilçelerde iyi teşkilatlanması lazım, bunu başarırsa Kocaeli'de en az bir belediye kazanması çok şaşırılacak bir şey olmasa gerek. Şunuda es geçmek istemem, Çakır'ın en büyük yardımcısı basın danışmanı Eyüp Gencer, Eyüp Gencer'i Kocaeli basınında tanımayan yok denilecek kadar azdır, ayrıca Gencer'in sevmeyenide yoktur, temiz güleryüzü bir insan. 
Ne diyelim seçim de göreceğiz Gelecek partisini ..

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99