Flaş Kocaeli

SAFLARI SIKLAŞTIRALIM SİYONİSTLER GİRMESİN

15 Nisan 2015 tarihli yazısı

Değerli okurların geçen hafta ki yazımda ele aldığım karanlık eller oyunlarını oynamaya devam ediyor ve bize düşen öğrendiğimiz ve analiz ettiğimiz kadarının yorumunu yapıp siz değerli okurlarımızın gözden kaçırdığı şeylere dikkat çekmek.

Siyonistler iş başında, ülkemizde seçim yaklaştık ça kirli oyunlar ve tuzaklar bir bir devreye sokulmaya başlandı amaç belli Orta doğuda yükselen değer Türkiye’nin önüne takoz koymak ve oluşacak kaos ortamlarıyla hükümetin düşüşe geçmesi ve bunun akabinde her oyunu bozan büyük lider Recep Tayyip Erdoğan’ın sonunun gelmesi.

Bu kadarmı hayır tabiki de Siyonistler hiç olmadığı kadar gözlerini karartı bundan önce gezi olayları 17 aralık operasyonları ile amaçlarına ulaşacaklarını sanıyorlardı bu oyunlar bozulunca daha tehlikeli işlere başvurmaya başladılar.

Barış sürecini baltalamaya başladılar geçtiğimiz günlerde Ağrıda olan çatışmalarda doğrudan olmasa da dolaylı yollardan halkı galeyana getirip bu süreci sekteye uğratma çabaları ve bunun sonuçlarının doğuracağı tepkiler ile bu süreci bitirtip hükümete büyü yara aldırmaktı ama halk artık oyuna gelmedi ve yıllardır çektiği acıları bitirmeye ve barışın olmasına fazlasıyla inandı ve inanacak.

CHP’nin yaptığı seçim reklamlarında ki mesajı aldınız mı? Halka Hükümetin yaptığı şeylerin kötü olduğunu ve buna dur demek için alkışlıyoruz mesajı veriyor amaç sokaklarda yeni bir eylem tarzı yaratmak alkışla eylem yapmak ve hükümetin buna dur demesini ve müdahale etmesini istiyorlar ki polis ile halk çatışmaya girsin buda onların tekrar gezideki ağaç bahanesi gibi bir bahanelerinin olmasıdır. Ve bunu dünyaya haber yaparak hükümet alkışlayanlara bile müdahale ediyor diye bizi dünyaya farklı lanse etme çabasıdır. Ama unuttukları bir şey var bu halk artık her şeyin farkında Adnan Menderese, Turgut Özal’a, Necmettin Erbakan’a, Muhsin Yazıcıoğlu na yapılanları gayet iyi biliyor ve bu sefer oyuna gelmeyecek…

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

ece - 17 Nisan 2015 09:38
Kesinlikle yazdıklarınıza katılmıyorum.Siz pencerenin hükümet tarafından bakarak başkalarının üzerine gerginliklerin sebeplerini atıyorsunuz.Oysa halk kendi üzerindeki baskıya veriyor bu tepkiyi.
Mehmet Bozkurt - 15 Nisan 2015 21:35
Yazının başlığı harika..! Bu millet sonunda her türlü oyun ve entrikayı anladı ve ben varım dedi. Bu yeniden diriliş, gelecektir, sevdadır, umut ve hayattır. Hayat çeşitli ihtimallerle dolu uzun bir yolculuktur. Bu ihtimallerden en hayırlısını kendisine yol olarak seçen bu aziz millet, asla yolundan dönmeyecektir. Bu yol, kurtuluştur, tarihe dönüştur ve şerefli yaşamadır. İnşaallah Allah rızasını kazanırız, derdimiz eğer bu ise..! Vatan ve millet, Allah'ın rızasını kazanan insanların omuzlarında hayat bulur. Tarih bunun canlı şahididir..! Bilal kardeşimin güzel yazısına farklı bir pencere açmak istedim..!

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99