- KARANLIK ELLER YİNE GELECEK
Flaş Kocaeli

KARANLIK ELLER YİNE GELECEK

04 Nisan 2015 tarihli yazısı

Sevgili okurlarım bugün ki yazımı ülkemizin o karanlık gününe ayırmak istedim, ülkede bir anda elektrik ler gidiyor hayat felç oluyor sokak da herkesin ağzında siber saldırıdır, kedi girdi, hükümet istifa bunun gibi dolaşan facebook kahramanları yine piyasadaydı ve bir anda haber ajanslarından düşen o haber; Berkin Elvan dosyası ile ilgilenen savcının başında bir silah namlusu ve iki terörist tabi Doğan haber ajansına göre sadece eylemci de olsa bu basit bir DHKP-C olayı değildi.

Bir karanlık el uzandı tıpkı Gezi olaylarında ki el gibi,17 Aralık da ki gibi ve yine o karanlık el uzandı biz ülke olarak büyüdükçe kendi ayaklarımız üzerinde durdukça kendi tankımızı,kendi silahımızı yaptıkça biz dünyanın en büyük havaalanını inşa ettikçe onlar üzerimize gelmeye devam edecek ve bu millet sandıkta her zaman olduğu gibi cevabını verecektir.

Millet olarak şunun farkında olmalıyız,artık geri dönüşü olmayan bir yola girdik ve bu yolda ya başaracağız yada yok olacağız. Bakın PKK terör örgütü ile silah bırakma arifesinde başka bir terör örgütü devreye sokulmaya başlandı ve bu olaylar seçimlere kadar daha da artarak devam edecektir ve canımızı yakan çok olay olacak biz güçlü ve iradeli duruşumuzu bozmadan tahriklere kapılamadan sağduyulu bir şekilde davranmalı ve seçimlerde gereken cevabı vermeliyiz. Demokrasi sınavını bir kez daha aklı selim ve ülkemize yakışan bir şekilde vermeliyiz.

Cumhurbaşkanımız boşuna yıllardır biz kefenimizi giydik de bu yola çıktık demiyor bu dava kuru cihangirlik davası değil,bu dava Müslümanları bir çatı altında tekrar toplama ve İslam bayrağını göklere çekme davasıdır ama biz bunun ne kadar farkındayız. Tıpkı Selahattin Eyyubi nin Kudüs'ü Haçlı kuvvetlerinden alarak kentte 88 yıl süren Hıristiyan egemenliğine son vermiş, akabinde Hıristiyanların düzenledikleri III. Haçlı Seferi'ni etkisiz hale getirip Müslümanları İslam bayrağı altında topladığı gibi bu günde,Haçlı seferlerine karşı bir liderin arkasında dimdik durmalı ve Yeni dünya düzeninde Eskiden olduğu gibi bu bayrağı dalgalandıracağımıza inanmalıyız…
Bizler Hz. Muhammed’in ümmetiyiz ve İslam’ın son kalesiyiz yeter ki İNANALIM….

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Mehmet Bozkurt - 04 Nisan 2015 15:17
Sevgili Bilal, doğru tespitler yapmış ve iyi bir tahlil yapmış ve başka çare de yok..! Ana millet bu doğrulda uyandı ve uyanacak..! Uyarmaya da devam edeceğiz..!
Mehmet Emin - 04 Nisan 2015 09:55
Sana katılıyorum başkanım inanırsak bu millet herşeyin üstesinden gelir... yazılarının takipcisiyim...rn

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99