Flaş Kocaeli
Şemsettin Saral
Şemsettin Saral

KADINA ŞİDDET !

03 Mayıs 2020 tarihli yazısı

İZMİT belediye başkanlıgını seçimlerde kaybeden Ak parti aradan bir yıl geçmesine rağmen ne yazık ki kendi başarısızlıklarının üstünü örtmek için sayın başkan Fatma KAPLAN HÜRRİYET ' e kin ve nefret hiç vaz geçmediler.

Sebebi sadece seçimi kaybetmek değil tabiki sayın başkan Fatma KAPLAN  HÜRRİYET ' in Akparti meclis üyelerinin hertürlü engellerine rağmen başarılı işler yapması halkın içinde olması ayağında sarı çizmesi elinde şemsiyesi İzmit halkının gönlünü alması.

Ne yazık ki aynı belediyede mesai arkadaşı olan Akpartili meclis üyesi bir zat ın hakaret dolu sözleri kabul edilir birşey değil.ey zatı mubterem siz bu sözleri söylerken siz seçim zamanı kendi adayınız hemde kadın sayın Sibel GÖNÜL 'ün  kazanması için ne kadar çalıştınız.?.

Siz nede olsa seçilebilir sırada idiniz,kendi adınıza çalıştığınız kadar başkan adayınıza ne kadar çalıştınız.Çalısmadınız çünkü sizinde adayınız bir kadın dı size göre kadın evde oturmalı.

İnsanları siyasette var olan partilerdeki transferlerden dolayı hakaret etme hakkınız yok.Sizinde beraber çalıştığınız üstelik KADIN olan bir başkana sinkaflı sözleri nasıl sarf edersiniz .

Mensubu olduğunuz partinin içinde genel başkanlar düzeyinde birçok insan var.Mensubu olduğunuz partiye gelen bu başkanlar partinize ve genel başkanınıza en ağır sözleri söylemediler mi.Sizin Sayın başkan FATMA KAPLAN HÜRRİYET' i  parti değiştirdi diye sarf ettiğiniz sözler diğerleri içinde geçerli olmuyormu.?

Sözüm ona muhalefet yapacam diye seninde başkanın mesai arkadaşın KADIN olan başkana,sizinde başkan adayınız bir kadındı onada aynı sözleri söylermiydiniz.

KADIN 'a ŞİDDET illede FİZİKİ temasla olmaz,KADIN' a sözlede, baskıylada, gözlede, engellemerle, sinkaflı sözlerle, hakaretle ve aşağılamalar la da olur.Sizin sayın başkan FATMA KAPLAN HÜRRİYET' e sarf ettiğiniz hakaret dolu bu sözleri  iki çoçuk babası olarak ve en önemlisi EMPATİ kurarak kendi üzerime alarak sizi kınıyorum,sarf ettiğiniz o sözler değerli AİLENİZİ ayrı tutarak AYNEN SİZE İADE EDİYORUM.

                                            Saygılarımla

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Nedim kandaz - 03 Mayıs 2020 20:53
Şerefsizliğin Okulu olmaz ama mezun u çok olurmuş

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99