Jimnastik 2015’te çok konuşulacak - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Jimnastik 2015’te çok konuşulacak

İlimizin ilk jimnastik kulübü olan Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü 2015 yılına harika bir organizasyonla merhaba diyecek.

Geçen yıl 22 Ocak’ta düzenlenen Olimpiyat Yıldızları Resitali programı 14 Ocak Çarşamba günü Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. İzmit Belediyesi, Kocaeli Kent Konseyi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ve MNY Mühendislik ile ortak bir program düzenleyecek olan Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Kocaeli halkına yine hafızalılardan silinmeyecek bir gece yaşatacak. Geçen yıl gerçekleşen programda çok yoğun bir katılım sağlanmıştı ve 750’ye yakın ailenin katıldığı programda bu yıl da 1000 ailenin katılması bekleniyor.

 

Programda çok yoğun bir protokol katılımı olacak. Programa Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşegül İslam, Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Kocaeli Milletvekilleri, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, odalar ve dernekler davetli olacak.

 

Geçen hafta Kulüp Tolga Havuç, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve İzmit Belediyesi spor birimi sorumlusu Necati Akkuzu Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret esnasında Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu programa davet eden Kulüp Başkanı Tolga Havuç kulüp çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vermeyi ihmal etmedi. Vali Hasan Basri Güzeloğlu Mersin’de jimnastik branşında yapmış olduğu çalışmaları anlattı. Avrupa’nın en büyük jimnastik salonunu döneminde Mersi’ne kazandırarak ülke sporuna büyük hizmetlerde bulunan Vali Hasan Basri Güzeloğlu programında bir değişiklik olmaz ise geceye katılacak.


Program içerisinde kulübün bale okulunda olan (4-7 yaş) minik sporcuları harika gösteriler sunarak geceyi renklendirecek. Daha sonra kulübün artistik cimnastik ve aerobik jimnastik branşlarında Türkiye şampiyonalarında ve bölge şampiyonalarında harikalar yaratan başarı sporcular uzun süre hafızalardan kazınmayacak gösteriler düzenleyecekler.


Program 14 Ocak Çarşamba günü saat 19:30’da başlayacak. Tüm Kocaeli halkına açık olacak program biletsiz ve ücretsiz olacak. Konu ilgili açıklama yapan Kulüp Başkanı Tolga Havuç; ‘Geçen yıl 2014 yılına muhteşem bir organizasyonla girmiştik ve 2015 yılına ise paydaş kurumlarımızla birlikte düzenlediğimiz muhteşem bir organizasyonla gireceğiz. Programımızda katılımcılara unutamayacakları ve geçen sene ki gibi hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir program düzenleyeceğiz. Minik ve yıldız sporcularımız sabırsızlıkla geceyi bekliyor. Kocaeli Valimize ve İzmit Belediye Başkanımıza ziyaretler gerçekleştirdik. Jimnastik branşını çok seven devlet büyüklerimize ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. 14 Ocak’ta ki programımıza tüm Kocaeli halkımız davetlidir’ dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99