KOCAELİ TIP MERKEZİNİ VATANDAŞLAR AÇACAK - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

KOCAELİ TIP MERKEZİNİ VATANDAŞLAR AÇACAK

İlimizin önemli sağlık kuruluşlarından olan ve 15 yıldır bu kentte hizmet veren Kocaeli Tıp Merkezi, şimdilerde tatlı bir telaş içerisinde. Halkın güveniyle bu günlere gelen Kocaeli Tıp Merkezi, 18 Kasım Cuma günü 7 katlı yeni yerinin resmi açılışını gerçekleştirecek. Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:37’de faaliyet gösterecek olan Kocaeli Tıp Merkezi Hastane Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, bugün bir basın toplantısı yaparak yeni yerlerinin resmi açılışıyla ilgili bilgilendirme yaptı.

İlimizde 2002 yılından beri sağlık sektöründe  hizmet veren Özel Kocaeli Tıp Merkezi, Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:37’de bulunan yeni hizmet binasının resmi açılışı Cuma günü saat 14:00’da gerçekleşecek. 7 katlı binada 5 bin metrekare kapalı alanda 24 saat acil, 20 branş, 2 ameliyathane, 1 doğumhane, 6 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve 30 hekimi ile hizmet veren Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin açılışına Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, 15 Temmuz Gazisi Oğuz Ayanoğlu ve Diriliş Ertuğrul ekibi  katılacak

 

AÇILIŞIMIZA TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ

Basın mensuplarıyla bir araya gelen yeni ve modern binada hastalarına daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen Özel Kocaeli Tıp Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, “Bizim açılışlarımız elit bir tayfanın gelip birbirini selamladığı bir tören değil, halkımızın bir arada olduğu bir tören olacak. Açılışımıza milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Diriliş Ertuğrul ekibi ve 15 Temmuz Gazisi Oğuz Ayanoğlu katılacak. Protokolün katılımı bize güç verecek ama ana davetlimiz halkımızdır. Yıllardır halkımızın bize duyduğu bir güven var. Biz bu güvenle hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm Kocaeli halkını açılışımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99