KANDIRA BELEDİYESİ ULUSAL BASIN'DA - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

KANDIRA BELEDİYESİ ULUSAL BASIN'DA

“Başkan Ünal Köken, Kandıra’yı Tanıtmayı Sürdürüyor” Kandıra’nın tarihi ve turistik mekanlarının tanıtılmasında aktif rol oynayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Beyaz Tv ekranlarına verdiği röportajla Kocaeli’nin incisi Kandıra’yı anlattı.

“Kandıra, Pazar Günü Saat 15.30’da Beyaz Tv Ekranlarında”

 

Yaz dönemini yoğun geçiren Kandıra, misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor. Kerpe , Kefken, Cebeci sahilleriyle göz dolduran ilçenin tanıtılması konusunda başarılı çalışmalar yürüten Başkan Ünal Köken, Beyaz Tv ekranlarında yayınlanacak olan Mert Savaş’la Cennet Köşeler programına yaptığı konuşmada Kandıra’lı olmanın bir ayrıcalık olduğunu vurguladı.

 

Başkan Ünal Köken: Yeşil cennet Kandıramız,  kendine hayran bıraktı.

 

Kandıra’nın gelişmesi ve tanınmasında büyük emek veren Başkan Ünal Köken, Kandıra merkezi ve Akçakoca’da gerçekleşen röportajda yaptıkları hizmetleri ve Kandıra’ya duydukları sevgiden söz etti. Başkan Köken,  ilçenin tarihi yapısı ve doğal güzelliklerini anlatırken kameraya yansıyan yeşil cennet Kandıra, kendine hayran bıraktı.

Mert Savaş’la Cennet Köşeler programı Beyaz Tv ekranlarında Pazar günü saat 15.30’da yayınlanacak. Doğal zenginliklerin, tarihin ve hoşgörünün merkezi olan Kandıra, gelen misafirleri kendine hayran bırakıyor diyen Başkan Ünal Köken, ilçemize hizmetlerimizi ilk günkü aşkla yapmayı sürdürüyoruz diyerek tüm hemşehrilerini programı izlemeye davet etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99