GENÇ GİRİŞİMCİLERE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

GENÇ GİRİŞİMCİLERE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi iş hayatına yeni girişimciler kazandırmaya devam ediyor.

İzmit Belediyesi Genç Girişimciler Merkezi iş hayatına yeni girişimciler kazandırmaya devam ediyor.

 

Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projelerinden ve Türkiye’de ilk olan Genç Girişimciler Merkezi sayesinde Yankı Kaplan da girişimci oldu.

 

Bu yıl bilişim ve bilişim sistemleri, e-ticaret alanında girişimde bulunmak isteyen gençlere kapılarını açan Merkez’e instagram üzerinden “ piriltilianlardükkani”adıyla başvuran Kaplan’ın başvurusu kabul edildi. Açtığı hesap üzerinden ürün satışı yapan Yankı Kaplan, hedefinin Genç Girişimciler Merkezi bünyesinde firmasını kurarak hem vergi mükellefi olmak hem de işlerini büyütmek olduğunu söyledi.

 

E-ticaret sitesi alt yapısına da başlayan Kaplan”  Benim bu işi yapmam için bir ofise ihtiyacım vardı ve henüz yeni olduğum için imkanlarım da kısıtlıydı. Bana ofis ve danışmanlık hizmeti sağlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Bir an önce firmamı kurup bende rekabet edebilecek bir girişimci olmayı hedefliyorum” şeklinde konuştu. Yankı Kaplan, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç’u ziyaret ederek teşekkür etti.  Başkan Yardımcısı Güray Oruç da Genç Girişimciler Merkezi’nin girişimci olmak isteyen gençler için bulunmaz bir nimet olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99