ÇANKIRILILAR DERNEĞİNDEN BÜYÜK ÇIKIŞ - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

ÇANKIRILILAR DERNEĞİNDEN BÜYÜK ÇIKIŞ

Kocaeli'deki hemşehri dernekleri günden güne büyümeye devam ediyor. Kentteki etkileri göz ardı edilemeyecek kadar büyük, siyasilerin ilk uğrak yeri haline gelen hemşehri dernekleri arasında etkililiğini çoğaltan Çankırılılar derneğinin yönetimi 2013 de başa geldiğinden bu güne dernekteki sıkıntıları neredeyse tamamen çözmüş durumda.

Dernek yönetimi adına açıklama yapan Çankırılılar derneği yönetim kurulu aynı zamanda Kocaeli Derince gençlik merkezi müdürü Başkanı Bahadır Aligül şu açıklamalarda bulundu.

 

Değerli hemşehrilerimiz 2013yılı ekim ayında göreve geldigimizden bu yana geçen süre içerisinde sizlerin maddi ve manevi yardımları ile derneğimizin geçmiş 10 yıllık biriken borçlarını ödeyerek yeni bir mekana geçtik, bu şehirde bizde varız diyerek Çankırımızın ve çankırılıların olması gereken yere gelmesi için var gücümüzle çalıştık.

 

DEVASA ESERLER ÜRETMEK İÇİN KARINCA MİSALİ ÇALIŞMAK GEREKİR

 

Devasa eserler üretmek için karınca misali çalışmak gerekir düsturu ile elimizden geldigince mücadelemizi yaptık. Şimdi ise 2018 yılında dernek binamızı alma hedefi ile mücadelemize devam ediyoruz.inşallah 2 sene içerisinde bize yakışır bir binaya geçeceğiz.

 

Geçen sene yaren gecesi, üyelere yönelik kaynaşma kahvaltısı ve buna benzer  bir çok etkinlik yaparak büyük bir çıkış yakalayan Çankırılılar derneği, bu gibi etkinlikleri 2017 dede devam ettireceklerini belirttiler. Üyelirinde bu gidişata kayıtsız kalmaması derneğin Kocaeli'de bizde varız dediğinin kanıtı .Mevlam hayırlarda yarışanlardan eylesin. YÖNETİM KURULU

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99