Başkan Üzülmez’in Makam Konukları - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Başkan Üzülmez’in Makam Konukları

Kartepe’yi modern ve refahı yüksek bir geleceğe kavuşturmak için bütün enerjisini ekibiyle birlikte Kartepe’nin sorunlarına ve projelerine harcayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, bayram sonrası çalışmalarına da hız verdi. Vaktinin çoğunu mahalleri dolaşarak, mahalle sakinlerini dinleyerek onlarla birlikte geçiren Başkan Üzülmez, makamında olduğu zamanlarda da konuklarını kabul edip, gündeme ve Kartepe’ye dair istişarelerde bulunuyor.

 

 

Bu hafta da iş, siyaset ve kültür -sanat dünyasından konuklarını ağırlayan  Kartepe Belediye Başkanı’nın misafirleri arasında; Suadiye Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Sumotaş Lojistik’in Başkanı Mehmet Top, Halkbank Kartepe Şube Müdürü Murat Kulaksız, Türkiye İş Bankası Köseköy Şube Müdürü Yücel Tanrıverdi, Kartepe Belediyesi  Meclis Üyesi Yaşar Kemal Bayraktar,  Maşukiye Mahalle sakinlerinden Naci Erkan, Kartepe Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Sağırkaya ve Kartepe Belediyesi Türk Sanat Müziği Koro Şefi Aysel Demircan vardı. Üzülmez misafirlerinin görüş ve önerilerini dinleyerek, devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili de bilgi verdi.

 

Komşu İlden Üzülmez’e Ziyaret

 

Başkan Üzülmez’in ziyaretçileri arasında  komşu ilimiz Sakarya’dan da misafir vardı. Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’nı da makamında ağırlayan  Başkan Üzülmez, kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Babadağı ile görüşmesinde;  terör örgütleri ile mücadelede, emniyet güçleri ile yerel yönetimlerin düzenli iş birliği konusunda yapılması gerekenlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Üzülmez ve Babadağı , başta devlet olmak üzere, milletçe verilen top yekün mücadelede atılan tüm adımların titiz ve hassas bir çalışma gerektirdiğinin önemine dikkat çekerek, bu konuda devletimizin bütün sorumluluğu taşıdığını, mağduriyetlere fırsat verilmemesi ya da telafi edilmesi için gereken tüm çalışmaların da yapıldığının altını çizdiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99