Flaş Kocaeli

ADEN AĞIZ VE DİŞ POLİKLİNİĞİNDEN TANITIM

İzmit Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı 49/1 adresinde bulunan merkez şube ile Başiskele Seymen Mahallesi D 130 Karayolu 65’nci Sokak No:71/ adresinde ikinci şubesiyle Aden Aile Ağız Diş Sağlığı Polikliniği 24 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’da hizmete açılacak.

 

2015 yılında Gönül Uluce Okumuş, Bilge Genç Çetek, Töre Genç, Deniz Bozoğlu, Mustafa Volkan Severcan, Bora Bayrak, Kevser Edibe Ekbaş, Teoman Tandoğan ve Uzm.Dt.Pededontist (Çocuk Diş Hekimi) Burak Çarıkçıoğlu ortaklığında hayata geçen ADEN Dental Grup iki farklı adreste hizmete girecek poliklinikler ile Kocaeli halkına hizmet verecek.

TAM DONANIMLI
İşletme Müdürü İlknur Boztaş düzenlenen tanıtım toplantısında, “Aden Dental Grup şuan İzmit ve Başiskele olmak üzere iki farklı adreste hizmete giren kliniklerimiz ile Kocaeli halkının ihitiyacı olan tam donanımlı hastanelerimiz ile doğru hizmetin ve doğru hekimin Kocaeli'nde de olduğunu, ağız ve diş sağlığı için İstanbul'a gitmenin gerekmediğini fark ettirmek için yeni binamızın hizmete girdiğini Kocaeli halkı ile paylaşmak istiyoruz” dedi.

SERGİLERDE OLACAK
Poliklinik ile ilgili teknik bilgilerde aktaran Boztaş, "Toplamda 1300 metrekare'den oluşan 5 katlı binamız tam donanımlı 8 klinik, hizmetlerimizin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için oluşturulmuş idari bölümler, Randevu saatinizi zevk ile geçirmek isteyeceğiniz Aden Hayat, Sanata duyduğumuz saygı ile desteklenmesi gerekliliği düşüncesi ile zaman içerisinde çok sayıda sanatkarın sergilerine ev sahiplği yapacak olan Aden Sanat Galerisi ve Çocuk Oyun Alanı'nı bünyesinde barındırmaktadır" diye konuştu.
MALİYETİ 1 MİLYON TL
Boztaş ayrıca, "Hastanemiz 500 metrekare kapalı 100 metrekare açık otopark alanı ve şehir içindeki kolay ulaşılabilirliği açısından siz değerli Kocaeli haklı tarafından tercih edileceği düşüncesi ile hizmetinizdeyiz" dedi. Binaın maliyeti ile ilgili de bilgi veren Boztaş binanın toplam maliyettinin 1 Milyon olduğunu açıkladı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Nuray - 17 Nisan 2021 13:25
Keşke herhangi bir yere numaranızı yazsaydınız

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99