Durmaz'dan yeni başhekime ziyaret - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Durmaz'dan yeni başhekime ziyaret

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Mürsel Durmaz Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yeni atanan Başhekim Doç. Dr. Mustafa Güneş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Geçtiğimiz hafta Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş’i Kocaeli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Mürsel Durmaz makamında ziyaret etti. Ayrıca ziyarette Müdür Yardımcısı Dr. Muhammed Duran ile Şube Müdürü Yaşar İşler’de hazır bulundu. Durmaz yeni başhekime hayırlı olsun dileklerini iletti.

Durmaz ziyaretinde , "İlimizin en büyük Hastanesine başhekim olarak atanan Doç. Dr. Mustafa Güneş’e yeni görevinde başarılar diliyorum. " dedi.


Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hastanemiz İdarecisi, personeli ve Doktor kadrosu ile ilimiz ve bölge halkına en iyi hizmeti vermeyi gaye edinmiştir. Çıtayı yüksek tutarak yeni hizmetler için çalışmalarımız devam ediyor. İl Sağlık Müdürümüz Mürsel Durmaz ve ekibine ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum" dedi

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99