Konak Hastanesi 2015 Genel Kurulunu gerçekleştirdi - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Konak Hastanesi 2015 Genel Kurulunu gerçekleştirdi

Konak Hastanesi, 18.04.2016 tarihinde yaptığı 2015 Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile yeni dönem Yönetim Kurulunu belirledi.

Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu Başkanlığında yapılan 2015 Olağan Genel Kurul Toplantısında, Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

Op. Dr. Kazım Gündoğdu / Yönetim Kurulu Başkanı
Op. Dr. Metin Göklü / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Dr. Şahin Talus / Muhasip Üye
Uzm. Dr. Yüksel Ağca / Yönetim Kurulu Üyesi
Op. Dr. M. Veysel Besnili / Yönetim Kurulu üyesi

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, “Özel Konak Hastaneleri olarak 2015 yılını başarı ile tamamladık. Yaptığımız ve yapacağımız tüm yatırımları bölgemizin kalkınması ve hedefleri doğrultusunda yapıyoruz. Kaliteli ve güven verici hizmet şeklimizi genç ve akademik kadro yapımız ve modern hastane altyapımızla daha ileri taşıyoruz. Ulusal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yenilediğimiz anlaşma ile eskiden olduğu gibi bugünde misafirlerimiz için birinci tercih olma misyonumuzu devam ettiriyoruz. Yeni Yönetim Kurulumuzu tebrik ediyor. Önümüzdeki dönemde başarılarının daim olmasını temenni ediyorum” dedi.

Özel Konak Hastaneleri Hakkında

1995 yılında İzmit'te kurulan Konak Hastanesi, sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. Yatırımlarını günden güne genişleten Konak Hastanesi 2013 yılında bünyesine kattığı Gebze Tıp Merkezi'ni 2015 Eylül ayında Konak Hastanesi Gebze adıyla A Sınıf hastane olarak hizmete açtı.

2014 yılında Gölcük Aile Konak Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan ekibimiz yine 2014 yılında Adapazarı'nda Konak Tıp Merkezi’ni bünyesine kattı. 2016 Eylül ayında Konak Hastanesi Adapazarı’nın açılışı için hazırlanmaktadır.

Bina yatırımlarının yanı sıra hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile yenilikler getiren Konak Hastaneleri 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo, Uyku Laboratuvarı, Kardiyak Rehabiltasyon, Robo Walk, ve Kolon Hidroterapi gibi özellikli hizmetleri de verebilmektedir. Kocaeli'nin ilk özel Tüp Bebek Ünitesi ile sağlığın daima yanında olmaya devam ediyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99