ARİFE HANIMLAR BAHAR KERMESİ AÇILDI - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

ARİFE HANIMLAR BAHAR KERMESİ AÇILDI

Gölcük Arife Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği’nin Bahar kermesi 17 Ağustos Kapalı Çarşısı üzerindeki alanda yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi

Gölcük Arife Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği’nin Bahar kermesinin açılışına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şimşek, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı. Açılış öncesi minik folklorcular yöresel halk oyunlarını sergiledi.

 EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Gölcük’te hizmet veren Gölcük Arife Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği yapmış olduğu etkinlik ve faaliyetlerle ilçede eğitim gören öğrencilere destek vermeye ve katkıda bulunmaya devam ediyor. Bu yönde yapmış olduğu çalışmalarla da adından başarıyla söz ettiren dernek, her yıl belirli zamanlarda gerçekleştirdiği sosyal ve toplumsal amaçlı etkinliklerle bu çalışmalarını geleneksel hale dönüştürmüş bulunuyor. Gölcük Arife Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği Başkanı EmineGül inci, “her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz el işi kermesimize gösterilen ilgi ve destekten dolayı çok mutluyuz. Tüm Gölcük halkımıza gönülden teşekkür ediyorum. Faaliyete başladığımız günden itibaren desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e ayrıca teşekkür ediyor, bizleri yalnız bırakmayıp davetimize icabet eden protokol ve davetlilerimize de gönülden teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

 AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı konuşmasında, “Arife Hanımlar Derneğimiz ilçemizdeki hayır kuruluşlarından biridir. Bu anlamda kendilerini kutluyorum, Bugün yine gelir amaçlı yapılan hayırda bizlerde kendilerine destek vermek için katıldık. Tüm katılımcılara ve dernek yöneticilerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından serginin açılışını Belediye Başkanı Ellibeş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şimşek yaptı. Protokol ve davetliler kermesi beğeni ile gezdiler. Dernek yöneticileri kermese katılan davetlilere ve misafirlere çeşitli ikramda bulundular.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99