OSMAN KUYU KOCAELİ’NİN PERİLERİNİ YEMEKTE AĞIRLADI - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

OSMAN KUYU KOCAELİ’NİN PERİLERİNİ YEMEKTE AĞIRLADI

Eski Kocaelispor yöneticilerinden ve İzmit esnafı olan Osman Kuyu İzmit Belediyespor kadın basketbol takımını yemekte ağırladı. Yemek sırasında eğlenceli ve samimi bir sohbet gerçekleşti.

Osman Kuyu “ İzmit Belediyesporu yakından takip ediyorum, özellikle bu sene başarılı işlere imza attınız. Kocaeli’nin ismini sportif anlamda güzel yerlere taşıyacağınıza inanıyorum. Şampiyonluğunuzdan dolayı sizleri kutluyorum. 1. Lig öncesinde karşılaşacağınız karşılaşmalarda da gülen tarafın sizin olmanızı temenni ediyorum. Ayrıca bu güzel projeden dolayı İzmit Belediye Başkanı Sayın Nevzat Doğan’ı kutluyorum.” dedi.
Kulüp Başkanı Erdoğan Şentürk “ Nazik davetlerinden dolayı Osman Kuyu’ya çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca sporla ilgilenen biri olarak kendisi tarafından takip edilmek bizim için güzel bir durum. Takım olarak üst üste gelen galibiyetlerden dolayı moralimiz yerinde. Yeni transferlerimizde aramıza katıldı ve takımla kaynaştılar. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz ve hedefimiz olan 1. Lig için elimizden gelenin en güzelini yapacağız.” Dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99