Yurtdışından gelen doktorlar,VM Medical Park’a hayran kaldı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Yurtdışından gelen doktorlar,VM Medical Park’a hayran kaldı

Yurtdışından gelen özel hastane ve devlet hastanesi doktorlarından oluşan 9 kişilik bir ekip, Kocaeli’de Özel VM Medical Park Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Genel Müdür Dr. Necip Kozalı’dan, hastalara sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan konuk doktorlar, hastanede kullanılan teknolojik cihazlara hayran kald

Sağlık sektörü faaliyetlerini yerinde incelemek için ülkemizi ziyaret eden Başhekim Dr. Alexandr Polunin (Ukrayna), Başhekim Dr. Aleksey Gamon (Ukrayna), Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Vadim Shysh (Ukrayna), Narkolog Dr. Uktam Tadjibayev (Özbekistan), Jinekolog Dr. Petr Kim (Özbekistan), Sağlık Turizmi Yetkilisi Minet Musich (Bosna Hersek) ve Sağlık Turizmi Yetkilisi İbrahim Balaban (Irak), VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin misafiri oldular. Genel Müdür Dr. Necip Kozalı’nın bizzat karşılayıp yakın ilgi gösterdiği misafirler, gördükleri ilgi ve alaka karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.

KOZALI: “DOĞU MARMARA’NIN EN BÜYÜK HASTANESİ”

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı’nın sunumuyla hastanenin tüm hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan misafirler, hasta odaklı sağlık hizmetinin çok başarılı olduğu görüşüne vardılar. Misafirlere önemli bilgiler veren Kozalı, Kocaeli ilinin milli gelir açısından yüksek bir profile sahip olduğunu söyledi. Ülke açısından çok önemli bir sanayi şehri olan Kocaeli’ye yakışır bir şekilde Doğu Marmara Bölgesi’nin en büyük hastanesini açtıklarını belirten Kozalı, 48 bin metrekare alan üzerinde, 100’ü aşkın poliklinik, 10 ameliyathane salonu, 95 yoğun bakım kapasitesi ve şu anda 200’ü aşkın yatak sayısıyla hizmet verdiklerini söyledi.

TÜRK HASTANELERİ TEKNOLOJİYİ İYİ KULLANIYOR

Kozalı’nın sunumunun ardından hasta odaları, ameliyathaneler, yenidoğan yoğun bakım servisi, check-up ve poliklinikleri gezen misafirler, Türk hastanelerinin teknolojiyi iyi kullandığını söylediler. Verilen sağlık hizmetlerinin de ileri seviyede olduğunu belirten hekimler, güleryüz ve kaliteli hizmetin büyük önem taşıdığını, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde bunu yakinen gördüklerini söylediler. Hastane turunun ardından öğle yemeği yiyen heyet, güzel izlenimler eşliğinde Kocaeli’den ayrıldılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99