KOÜ'DE PATRONLARLA KEYİFLİ SEMİNER - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

KOÜ'DE PATRONLARLA KEYİFLİ SEMİNER

Kocaeli Üniversitesi'nde gerçekleşen iletişim seminerine kentimizin ünlü iş adamları ve çok sayıda öğrenci katıldı. Etkinlik esprili ve oldukça renkli anlara sahne oldu.

Kentimizin iletişim ve dijital pazarlama konusunda farklı işlere imza atan akademisyenlerinden Arda Süar'ın girişimiyle daha önce eşine rastlanmadık bir etkinlik gerçekleştirildi. Süar, Kocaeli Üniversitesi bünyesinde verdiği "İnternet Reklamcılığı" dersine kentimizin tanınmış iş adamlarından Atalay Kaya, İlker Can Dönmez ve Birol Bozkurt'u konuk alarak, "Patronlar Reklamcılardan Ne İster?" başlıklı bir seminer gerçekleştirildi.

 

ÖĞRENCİLER SORU SORDU
Etkinlikte, öğrencilerin ve katılımcı iş adamlarının oldukça keyifli zaman geçirdiği gözlenirken, program ünlü iş adamlarının ticaret alanlarına ilişkin anlatımlarıyla başladı. Sırasıyla İlker Can Dönmez, Atalay Kaya ve Birol Bozkurt tarafından yapılan sunumların ardından da, soru-cevap bölümüne geçildi. İş adamlarının reklalamcılardan talepleri konusunda bolca soru cevaplayan Dönmez, Kaya ve Bozkurt keyifli olduğu kadar, ilginç anlar da yaşadı.

 

DÖNMEZ KOÜ'YE SÖZ VERDİ
Etkinliğin önemli başlıklarından bir tanesi de Göçmen Börekçisi isimli kentimizden doğarak Türkiye'nin dört bir yanında şubeleşen firmanın sahibi İlker Can Dönmez'in öğrencilere verdiği söz oldu. Bir öğrencinin sorusu üzerine Dönmez, derse katılan öğrencilere Göçmen Börekçisi'nin formülü sır gibi saklanan böreklerinden ve baklavalarından göndereceğine dair söz verdi.

 

SÜAR TEŞEKKÜR ETTİ
Konuya ilişkin sorularımızı yanıtlayan akademisyen Arda Süar: Kocaeli Üniversitesi bünyesinde standart bir dersin ötesinde, farklı ve öğrencilerin daha keyifli vakit geçirmesine yönelik işler yapmak için çaba sarf ediyoruz. Bunun yanında da, öğrencilerimizi iş hayatında karşılaşacakları zorluklara da hazırlamanın metotlarını geliştirmiş oluyoruz. Bize bu imkanı okulumuz bünyesinde veren Cem Pekman ve İdil Sayımer hocalarımıza, katılımcı iş adamlarımıza ve katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99