Ulaşım Park A.Ş.’den öğrencilere kolaylık - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Ulaşım Park A.Ş.’den öğrencilere kolaylık

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park A.Ş. tarafından Umuttepe’de kurulan Kent Kart Elektronik Dolum Makineleri yolculara kolaylık sağlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park A.Ş Kent Kart’ta kolay ve hızlı uygulamalar gerçekleştiriyor. Ulaşım Park A.Ş.'den öğrencilere kolaylık Umuttepe bölgesinde ana durakta oluşan Kent Kart dolum kuyrukları, yeni konulan Kent Kart Elektronik Dolum Makineleriyle ortadan kaldırıldı. Yolcular artık Kent Kart gişesinde sıra beklemeden dolum makineleriyle 4 saniyede Kent Kartlarını doldurabiliyorlar.

UMUTTEPE DE 4 NOKTADA
Ana durağa yeni konulan 2 adet Kent Kart Elektronik Dolum Makineleriyle Umuttepe’deki dolum makinesi sayısı 4’e çıktı. Dolum makinelerinin diğerleri kampüsün içindeki yemekhanede ve B kapısı girişinde yer alıyor. Öğrencilerin yoğun olarak kullandığı dolum makineleri hızlı bir şekilde dolum yapıyor. Cihaz üzerinde bulunan manyetik bölmeye kent kart konulduktan sonra cihaz kart seçimi istiyor. Kart seçimini yapan yolcu para yükleme bölmesine para ekleyerek işlemini tamamlıyor.

BİRKAÇ SANİYEDE İŞLEM
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi İsmail İnce “Kent Kart gişesinde sıra bekliyoruz. Burada direk kartımı koyuyorum. Atmam gereken tutarı koyduğumda çok pratik bir şekilde birkaç saniye içinde işlemimi tamamlayabiliyorum. Gişede 5 dakika beklerken dolum makinesinde işlemim birkaç saniye sürüyor ” dedi. Otomotiv Mühendisliği öğrencisi Emre Arzık da dolum makinelerinin birkaç noktada olmasının işlerini hızlandırdığını ve yerinde bir uygulama olduğunu söyledi. Matematik Bölümü öğrencisi Kübra Karapınar ise dolum cihazlarının beklenen bir uygulama olduğunu belirterek. Karapınar “ Diğer noktalarda yaygınlaşmasını istiyoruz. Hızlı olması bizim için avantaj” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99