Cahit Elginkan Anadolu lisesinden önemli başarı - Flaş Kocaeli Gazetesi
Flaş Kocaeli

Cahit Elginkan Anadolu lisesinden önemli başarı

B Gençler Liseler arasında yapılan basketbol elemelerinde geçtiğimiz günlerde Manisa’ya giden Cahit Elginkan Anadolu lisesi rakiplerini yenerek ilimize 1.likle döndü.

Türkiye genelindeki liseler arasında yapılan B gençler basketbol karşılaşmalarında İlimizi temsilen katılan Cahit Elginkan Anadolu lisesi basketbol takımı heyecanlı maçlar sonunda gülen taraf oldu.
Hafta başında karşılaşmalar için Manisa’ya Giden Okul Müdür Ayhan Erim ve Takım Koçu(antrönör)Ümit Varıcı ve Takim da yer alan öğrenciler Yiğithan Alşan,Doğukan Kayı,Ekin Boran Krakuş,Berat Altay Alkan,Bedirhan Cömert,Ömer Faruk Özdoğan,Tunca Tümay Atılgan,Bahadır Çetintaş,Arda Sayel,Arda Canpolat, Emirhan Erdinç ve Emir Tangıç Liseler arası yapılan Basketbol elemelerinde diğer illerin 1.leri ile karşılaştılar ve gruplarından birinci çıkmayı başardılar.
Kıran kırana geçen mücadelenin sonunda gülen taraf ilimiz temsilen müsabakalara katılan Cahit Elginkan Anadolu Lisesi takımı oldu.
İlimiz temsilcisi B gençler Liseler arası basketbol karşılaşmalarında temsilcimiz ilk olarak; Edirne Özel Bahçeşehir Fen Lisesini 49-35 ardından da Marmaris Nurettin Genç Alioğlu Anadolu lisesi takımını 58-41 yenerek grup birinciliğini elde etti.
Maç sonunda okul Müdürü Ayhan Erim okul yöneticilerini ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etti ayrıca Takım Koçu Ümit Varıcı ve öğrencileri tebrik etti.
Yönetici ve öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99